V

V poslednej dobe sa stretávam s názormi dievčat, resp. žien, že oni chcú byť slobodné mamičky. Najmä z východnej ázie. Čo je pre mňa celkom nepochopiteľný krok. Neviem, čo tam dolezú s tými deťmi za rodičmi a na staraj sa, zaplať?

Komenty k statusu

 1. 2
  Sasi2680

  hrá sa, že má 0 rokov

  Tak asi tam majú mladé mamičky lepšie podmienky ako na Slovensku.
 2. 3
  Grietusha

  37 ročná teta
  world citizen, človák

  prečo by hneď mali loziť za rodičmi?
  mne tiež príde byť slobodnou matkou schodnejšia cesta než byť s chlapom, ktorého nechcem.

 3. 4
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  @grietusha ak ho nechceš, prečo s ním máš dieťa ?
 4. 5
  Desertdrift

  21 ročný chalan
  Universe

  Asi to zistí až potom, ako sa narodí dieťa
 5. 6
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  @desertdrift tak to je dosť blbé potom... rozumný človek sa väčšinou pripravuje dosť dlhú dobu na to, a nespraví dieťa v 20tke bez toho aby sa oň staral... rozvod po čase fajn, ale pochybujem, že ženy ktoré spomínam v príspevku boli v manželstve. Proste oni nechcú manžela, chcú len dieťa, dokonca ani nechcú aby otec bol otcom, čiže ho ani nezapíšu ako otca dieťaťa.
 6. 7
  Kakofonicka

  29 ročná žena

  no vies.. niektori ludia sa prejavia niekedy az po rokoch plus, ked si zamilovany, tak casto si zaslepeny :) moj byvaly mi tiez rozbil hlavu az po 2 a pol roku :D
 7. 8
  Miro777

  29 ročný muž

  Preco je to nepochopitelne? Historicky zena potrebovala muza aby ju uzivil. Dnes to tak uz nie je a tak ma kazdy volbu. Kazdy nech si zvoli ako chce. Su zeny co si adoptuje decko pripadne sa nechaju umelo oplodnit spermiami od darcu. Ich zivot, ich rozhodnutie.