2.časť : O Monike...

-Vyzeráš úžasne bejby, vráť sa ešte na chvíľu do postele.

Priadla z postele rozospatá Monika zamatovým hlasom. Takéto rána vôbec nezáležalo na tom, či som už mala na sebe sako a hotový účes. Bez váhania som si rozopla blúzku a vrátila sa k nej ako poslušné šteňa. Aspoň na pár minút, lebo toľko väčšinou stačilo. Tie rána s Mon sú mimochodom jediné, čo mi chýba, ale po poriadku.. Monika bola čašníčka v jednom rockovom podniku v Bratislave, ktorý nechcem menovať. Mala dokonalé oblé boky a plné prsia, ktoré rada a často vystavovala v odvážnych tielkach, aj keď vždy tvrdila že to robí len kvôli trinkgeltom čo jej nikto celkom neveril. Keď prešla okolo Vás, cítili ste sa ako posledné hovno. Na cudzích ľudí sa nikdy neusmievala, neflirtovala. Jeden kútik vždy pohŕdavo zdvihnutý, veľké oči farby horkej čokolády arogantne privreté a do tváre jej nedbanlivo padali pramene zvlnených červených vlasov, ktoré nosila buď rozpustené alebo vypnuté v uvoľnenom drdole na temene. Nechcem zachádzať k patetickosti a glorifikovať Moniku viac ako si zaslúži, lebo v konečnom dôsledku je to obyčajná sebestredná kurva ale jednu vec jej neupriem, ona vedela ako na ľudí. Keď som písala, že na cudzích sa nikdy neusmievala nevyjadrila som sa jasne. Ona sa vedela usmiať, ale len keď sa jej to oplatilo. A ak ste práve vy boli tým „šťastlivcom“ čo sa jej oplatil, dal Vám jej úsmev pocit že ste najvýnimočnejší človek v celej galaxii . Pozdvihol Vás nad tie patetické jednobunkové entity okolo, ktoré jej nestáli ani za pohľad a vy by ste jej dali všetko na svete. Bohužiaľ, malo to háčik. Slovo „štastlivec“ totiž v tomto prípade znamenalo že od Vás buď chce peniaze alebo Vás chce ošukať a pripraviť o rozum. Prípadne obe z možností. Mon o sebe rada hovorila ako o bisexuálke. Myslela si, že jej to dodáva nejaký exotický punc človeka bez sexuálnych predsudkov pravda je ale taká, že to bola obyčajná lesba, ktorá to hrala na chlapov kvôli prachom, ochrane, príležitostne aj drogám. Myslím, že už máte akú takú predstavu o tom aký typ ženy Monika je, preto sa môžem presunúť k mojej najtrápnejšej životnej kapitole, ktorá ma dodnes máta v erotických snoch.

Ja som mala vtedy 19 rokov a rozhodne som nikdy nemala sklony k homosexualite. Ale na to aby ma mala kde chcela jej stačil jediný večer. Bolo 13 septembra, dva dni po mojich narodkách a ja som bola čerstvo rozídená s frajerom ( čerstvo myslím 3 hodiny po rozchode)... A čo spraví 19 ka po rozchode? Vyrazí na babskú jazdu s tou jedinou nezadanou viac známou ako kamarátkou do najhlučnejšieho a najľudnatejšieho baru v okolí. Trochu sme tancovali, pili lacnú vodku a naoko sa bavili. Baba čo tam bola so mnou už si nevrzla asi tak rok, takže keď sa na ňu nalepil prvý chudák odišla s ním asi po troch minútach aktívneho dvorenia. Pod pojmom dvorenie rozumej formulku: čau, ja som Milan, možem ti kúpiť borku? ...v tú ranu bola jeho a jediné čo po nej v podniku ostalo bola mokrá stolička.

Ja som pri bare ostala sama z dvoch dôvodov. Prvý bol ten, že ma baví sedieť na bare a odjebávať zúfalcov. Nazvime to hobby. Druhý bol, že som si nemohla nevšimnúť že čašníčka mi nezaúčtovala už druhú vodku a to treba využiť. Pomaly som začínala cítiť to kvantum chlastu čo som do seba vliala a vo chvíli, keď som šiestemu miškovi, či jožkovi smutne oznamovala, že si s ním nezatancujem lebo z neho tiahne tlačenka sa ku mne čašníčka spoza baru naklonila a vraví: Máš slušné skóre. Žmurkla a odišla. Ja som tam ostala sedieť a rozmýšľala, čo sa práve stalo. Kto nikdy nevidel Moniku nakláňať sa spoza baru to môže pochopiť len veľmi ťažko, ale že som kamoška, skúsim Vám to osvetliť. Predstavte si tie najdokonalejšie plné okrúhle trojky s kožou hladučkou ako pena z capučína nacapené na bare ako na Vás kričia tie najoplzlejšie návrhy aké sa Vám v tú chvíľu dokážu v hlave zrodiť. Nikdy som baby neriešila ani som nebola typ čo sa sápal po kamoškách v krčme a.k.a attention whore ale v tej chvíli som ich chcela mať v ústach a cmúľať tie kozy až do rána bieleho a to zďaleka nebolo všetko čo som s ňou chcela robiť.

Všetko toto mi prebleslo v hlave za necelú sekundu, počas ktorej som si uvedomila, že som toho zrejme vypila viac ako bolo treba a vybrala sa domov. Vzala som si kabát, zbehla na vecko čeknúť mejkap, zavolala taxík a síce s trošku neistou chôdzou ale o to pevnejším rozhodnutím som zamierila k východu. Hovorí sa, že cesta do pekla je vydláždená dobrými úmyslami a ten čo to povedal, zrejme kurva vedel o čom hovoril. Vyšla som pred bar, kde už stála Monika v kožáku s cigaretou v ruke. Spýtavo sa na mňa usmiala a nepovedala ani mäkké F. Najbizarnejší okamih na svete. Obe sme vedeli čo sa stane, ale iba jedna z nás vedela ako to skončí. Tá chvíľa trvala snáď večnosť. Iba tam stála s naklonenou hlavou, usmievala sa a čakala, čo urobím. Kombinácia vodky, slobody a zvedavosti spolu zvládli urobiť za mňa tri kroky jej smerom. Viac nepotrebovala. Ovinula ruky okolo môjho pása popod kabát a pritiahla ma k sebe telo na telo. Vkĺzla mi do úst jazykom s chuťou mentolových cigariet a ja som bola v absolútnom šoku. Myslela som, že takéto veci sa dejú akurát v porne ale keď som počula ako taxikárovi diktuje svoju adresu došlo mi, že toto je naozaj. Cesta trvala len pár minút, sedeli sme na zadných sedadlách a držali sa za ruky ako párik puberťákov. Vystúpili sme pred vchodom ulice, kde som nikdy nebola a vtiahla ma dnu po schodoch do bytu, ktorý voňal po levanduli. Zavrela dvere, oprela ma o ne, znova sa na mňa prisala a rukami nedočkavo kĺzala po mojich bokov až k zadku. Vo mne zvíťazil alkohol a prestala som sa hrať na netýkavku. Rozopla som jej kožák, vyhrnula tričko a vrhla som sa na tie kozy ako zmyslov zbavená, chcela som ju tak strašne, že som sa cítila ako nadržaný päťdesiatnik. Hrýzla som ju do bradaviek, zarývala jej nechty do kože až som sa bála že jej ublížim ale ona len vzdychala a zakláňala hlavu ako pojebaná nymfa, ktorou aj bola. Čo sa dialo potom tu určite opisovať nebudem, lebo nechcem aby mi vypisovali nadržaní 15 roční loptoši, môžem ale čestne prehlásiť, že nič podobné som nikdy predtým nezažila.

Bohužiaľ, ako tak pozerám, rozpísala som sa priveľmi, až ma to samú prekvapilo, takže budem musieť príbeh o tom, ako môj vzťah s touto zhýralou bratislavskou kurvičkou dopadol, dokončiť nabudúce. Vskratke, volám sa Eva, mám 24 rokov a toto je pokračovanie môjho novoročného blogu o zaujímavých ľuďoch v mojom živote. Toto tvorivé predsavzatie mi, tipujem, dlho nevydrží ale zatiaľ ma to baví. Nechcem nikoho pohoršiť ale ak sa tak stalo, tak mám v piči. Zároveň zdravím chlapca, ktorý mi v jednej správe pochválil predchádzajúci blog a rovno si vypýtal fotku hore bez. Si frajer. Zatiaľ  
Zdieľaj článok na facebooku
3 odoberateľov
Yennefer

Volám sa Eva a mám 24 rokov. Bývam v Bratislave. Rada čítam. Rada sa zabávam. Rada počúvam hudbu. Nerada riešim sračky. Som trochu osamelá, ale nie natoľko aby som odpísala na : čau, pošleš mi fotku hore bez? Milujem playstation a Stinga. Bojím sa výšok a pavúkov. Posledná aktualizácia: 03.04.2018

Komenty k článku

 1. 1
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 0 rokov

  Keď vydáš knihu, kúpim si ju. Popiči blog!
 2. 2
  Bombarder

  hrá sa, že má 0 rokov

  Dobré pokračovanie ;-) zaujímavé.
 3. 3
  Morningcoffe

  19 ročné dievča
  sky with a diamonds

  Toto sa mi veľmi páči (love)
  Nepoznáš ešte nejakú"moniku"? Rada by som si prečítala ďaľší podobný blog :D
 4. 4
  Drink

  27 ročný muž

  Ten frajer je husty, skusim to tiez u nejakej co to este nepozna (: (:
  A blog moze byt, lezboblogy mi tu cele roky chybaju (thumbs) (thumbs)