Sex, drogy a politika

Kto už čítal pár mojich blogov, možno mu neuniklo, že väčšinou sa rada venujem témam zo života ako promiskuita, drogy, alkohol a pofidérne milostné vzťahy. Dnes mi ale svedomie, ktoré väčšinu času v mojom živote ťažko absentuje, káže napísať pár riadkov o momentálnom dianí u nás.

Slovensko, krajina privatizácie a zbierania vrchnákov, kto by ho nemal rád. Naša vlasť  ponúka hneď viacero fenomenálnych možností. Napríklad ak ste agroturista zo slnečnej Itálie, je možné, že sa tu nebudete mať zle. Samozrejme, dobrý národovec by asi povedal, že príležitosť robí zlodeja, čo ma privádza k prvému bodu a síce súdny proces s Milanom M., ktorý sa zapísal do análov Slovenska ako „nepovšimnutý“. Tento 24 ročný chalanisko, ktorý v zásade nie je rasista, len nemusí tie čierne papule ( nie nie, stále sa nebavíme o Vadalovcoch) mal totiž koncom februára súdny proces. Čelil v ňom naoko vážnemu obvineniu za „prečin hanobenia rasy a vyhrážania sa osobám pre ich príslušnosť k etnickej skupine“, čo je síce veta, ktorú by asi sám nedal, v skratke ale vystihuje jeho životnú filozofiu. Za normálnych okolností by sme už v deň procesu našli na nete dostatok nábojov pre tvorbu verejnej mienky. Napríklad v podobe „meméčok“, ktoré vkuse premieľajú nedostatočné rétorické schopnosti vlastencov z ĽSNS, ale však čo ja o tom môžem vedieť, nie som Hviezdoslav. Nakoľko ale normálne okolnosti v daný deň nenastali, dostalo sa Miňovi omnoho menej pozornosti ako si zaslúžil. Sorry, brácho.. Ale nemusíš sa báť, dlažobných kociek ešte jesto... Verím, že nabudúce to dáš precíznejšie, keďže si vyviazol s trápnučkou pokutou, proti ktorej Ti dokonca niekto pomohol sa odvolať. To ale nie je jediná vec, ktorá sa Miňovi počas procesu podarila. Napriek tomu, že pán poslanec bol obvinený za otvorené prejavovanie rasizmu, dokázal sa počas procesu hecnúť až tak, že obvinil súdneho znalca, že je žid a tým pádom aj zaujatý. To ale nebolo všetko. Miňo ukázal, že to v sebe stále má a obvinil znalca aj z toho, že študoval v Budapešti na univerzite nikoho iného ako GEORGA SOROŠA!!!, čím sa Milan M. prostý chalan zo Spišskej Belej, posunul na úroveň samotného premiéra. Mňa odjebalo do vesmíru až k Šuvadovej a proces pokračuje v apríli. Cg, Miňo...

Spomínaný proces ale nebol jedinou politickou záhadou, ktorá sa nedostala do povedomia ľudí, vytlačená už spomínanými okolnosťami, ku ktorým sa dostanem. Hovorím o projekte našej veľmi znepokojenej Lucky, ktorá sa rozhodla zruinovať mi biznis a dekriminalizovať.. Niečo... Čo všetko by vlastne chcela pani Žitňanská dekriminalizovať a v akom množstve, sme sa v zásade nedozvedeli, pretože tesne pred očakávaným zverejnením plného znenia návrhu prichádza na scénu kapitán Orálna fixácia a do situácie sa vkladá, spôsobom jemu typickým. POVEDZME DROGAM NIE! Ayay, Captain !! Tomtom jednoducho neverí, že žije v krajine, kde 30 % mladých ľudí skúsilo drogy. Fakt, že kapitán nikdy nebol v Účku je zjavný, ale to že nikdy nebol na koncerte Luštely mu už neverím. Taktiež popiera rozdiel medzi mäkkými a tvrdými drogami! To ma samo o sebe až tak neprekvapuje, keďže Danko je v dennom styku s Kaliňákom, čo človeku celkom zmaže rozdiely medzi koksom a práškovým cukrom. Čo ale pána predsedu NRSR najviac zaráža, je absurdnosť predstavy, že by kriminalisti dokázali v teréne zisťovať gramáž drogy! Tak to už áno! Vo svojich odvážnych futuristických ideách zájdem až k predstave, že raz budú mať policisti na Slovensku možnosť zistiť percento alkoholu v krvi. Možno budú schopní detekovať kovy pri vstupe do úradných budov. A potom... Keď bude ľudstvo pripravené, prídeme aj na to ako odmerať hmotnosť. Ostáva nám len veriť, však Andrej?

Načo ale asi tak rýchlo neprídeme, je odpoveď, kto zavraždil Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Áno, dostávame sa k jadru. Rada by som povedala, že už bolo povedané všetko, keďže k téme sa už vyjadril každý, kto bol aspoň raz vycapený na titulke nového času, ale nemôžem. Nepovedalo sa nič. Niekto proste bez strachu z dôsledkov, len tak vošiel do cudzieho domu, kde odjebal dvoch ľudí. A všetko nasvedčuje tomu, že to bolo preto, lebo jeden chalan prišiel na pár súvislostí. Súvislostí, ktoré sa ale aj tak napokon dostali von a prinútili nás aby sme kládli otázky. Vravím si : konečne, ale za akú cenu. Asi ako každý. Počkať, každý nie! Našli sa totiž takí, ktorí urputne veria, že vyvodiť z dvojnásobnej vraždy politický motív je ... eh, ako to bolo? JÁJ HYENIZMUS!!! Istý Mečiarov riťopich, s kockatou hlavou je totiž názoru, že ako opozícia tak aj verejnosť zneužívajú tento čin, aby ich manipulovali k odstúpeniu. Pod slovom ICH sa skrýva komické duo Róbert a Róbert, ktorí v posledných dňoch ukazujú, do akých veľkých sračiek sa dá spadnúť keď si po moci bažiaci kokot. A je jedno, či ľúbiš fúkať koks alebo trtkať Troškovú aj tak sa z toho len tak nevyhrabeš, Robko... Pretože kto chce kam, pomôžme mu tam. Toto je ICH cieľ. Sem sa chalani celú dobu uberali. ICH cesta bola dlhá a plná dobrodružstiev. Stretli na nej plno zaujimavých ľudí ako Hedviga M. a aj keď chvíľu zavadzala, dokázali ju úspešne obísť a vytrvať. Ani Gorily ICH nedokázali zviesť na iný SMER a brodili sa vo svojich hovnách ďalej. Možno pritom aj chvíľku verili, že to skončí dobre, ale potom im cestu zahatalo jedno obrovské CTčko, ktoré nedokázali sami potlačiť. Naštastie na pomoc rýchlo priskočili kamaráti Kočner a Baštrnák a chvíľu sa jebkali ďalej spolu. Ľudia už toho mali celkom dosť, ale do Slovákov sa zmestí. Zmestilo sa, však? Akurát nikto netušil, že v pozadí je mafia. Mafia... Toto je práve ten faktor, ktorý by nám slováčikom nikdy nebehal po rozume, nebyť jednej veľmi špeciálnej mladej dámy, o ktorej sa veľa hovorí.

Musím povedať, že ja som názoru, že média túto kurvičku predémonizovali. Slečna Trošková totiž neurobila nič markantné, len sa správala tak, ako je jej prirodzené. Veselo ju nastrkovala každému, kto mal dosť dobré konto.. či kontakty? A práve tie kontakty prenášala sťa pohlavné choroby (ktoré ale tiež nemôžme vylúčiť) od pána Vadalu, cez bohvieakého Jaseňa až k nášmu Ficopremiérovi. A zatiaľ čo sa celá krajina bavila na tom, ako mladá štátna radkyňa hopká Ficovi na kokote a ukazuje cecky s banánom v hube, medzi vládnucich predstaviteľov sa dostala práve 'Ndrangheta. Napojila sa na tých, ktorých potrebovala a rozšírila sa na miesta, odkiaľ mohla kontrolovať finančné toky práve z EÚ. Zjednodušene, taliani hrali s našou štátnou kasou monopoly a bankérom zalepili huby zbytkami. A toto Ján Kuciak vedel. Bol to zrejme chalan, ktorý čítal s porozumením. Videl súvislosti, mal dobré kontakty a vyznal sa v obchodných registroch. Poznal mená, skratky, pseudonymy za ktorými boli v zmluvách ukrytí ľudia. A nebol ticho. Nebál sa. A to sa u nás v našom malom Palerme trestá. Veci sa dali rýchlo do pohybu a televízne obrazovky zaplnila mozaika mien, mozaika teórií. Mňa najviac pobavilo milión dolárov v alobale, nad ktorými si potom Fico spoločne s Gašparom a Kalim vzájomne pohonkali ego a potľapkali sa po pleciach na tlačovke.

Netuším, kto mohol Ficovi poradiť tento majsterštuk ale tajne dúfam, že to bol Maďarič tesne predtým ako zdvihol kotvy, lebo inak si to vysvetliť neviem. Každopádne Robkovia ukázali ľuďom, že doba kešu neskončila a nad našimi hlavami sa vznášal prísľub dolapenia zlého páchateľa, ktorý ale určite nemal nič spoločné s novinárčinou. Prišli tri kávy a jedna kokotina striedala druhú. Zlá zlá opozícia, zmanipulovaná verejnosť a pripravovaný majdan. Posledným klinčekom do rakvy príčetnosti nášho premiéra, bola tlačovka, kde vytasil Soroša. Najbližšie čakám chemtrails, vakcínu proti AIDSu, židojašterov a Aštarove vesmírne lode, prisahámbohu. Dnes sa totiž človek vskutku nemôže ani vysrať aby ho za to neplatil Soroš, vlastne aj mna platí Soroš. Z tragédie sa tak stáva informačná vojna a chvíľku to začínalo vyzerať, že nikto nemá záujem o pravdu. Slovač sa podelila na dva tábory, ako je u nás pekným zvykom a oddala sa nespútanej onanii v podobe internetových diskusií, čo nás dostáva k aktuálnym udalostiam a mňa k záveru. Ľudia, ktorí toto všetko dopustili stále zotrvávajú na svojich miestach. Možno odstúpiť nechcú, možno nemôžu. Vec sa má ale tak, že sú pekne v piči. A tam aj patria. Choďte do ulíc, pýtajte sa. Ale hlavne. NEZABUDNITE. Volám sa Eva, mám 24 rokov a dnes by som sa šla niekam opiť.Zdieľaj článok na facebooku
12 odoberateľov
Yennefer

Keď sa zobudím..

Komenty k článku