33deniska33
32-ročná žena, na chlapcov
najnedávnejšie lognutie
6. 12.decembra 2016 19:11
5769 dní na BIRDZi
regnutá od 22. apríla 2009
neprospieva mi pozeranie tej Farmy.. vrrr.. chytám nervy.. mám pocit, že keby som tam tak sa tam so mnou nikto nebaví.. lebo moje argumenty ..
Komenty k statusu
1
sprejerka01
10. 8.augusta 2011 21:39
![fotka](/uploads/f2/f6/62f9687d8ab84f9fbcd2fc47853193e0.jpg.200x200_q85_crop.jpg)
ža? Presne....uplnu nervumam na tych debilov
2
@sprejerka01 tomu ver.. úplne, že tých čo som mala rada už nenávidím.. a stými sliepočkami čo zabili ma dorazili by som im to nasilu aj do krkov natlačila keď im to nechutilo potom..
3
Veď presne aj s tymi palacinkami...tak oni tam chcu im spraviť žrať krista a oni su neni ochotny podjoiť jednu poondiatu kravu!
no ja keby osm tam bola tak by ma vyradili hend v prvom kole,lebo by som tam všetko od nervov rozbila!
no ja keby osm tam bola tak by ma vyradili hend v prvom kole,lebo by som tam všetko od nervov rozbila!
4
@sprejerka01 presne presne.. ešte aj té intrigi ten Števo tam normálne do kamery vypráva a smeje sa na tom ako dement.. Ver tomu, že mňa by hneď tiež poslali domov .. či blondína alebo tehotná ja by som im povedala taký názor, že by ich to až dojalo..
5
Veru...kokos aj ten Kubo už aky jebnutí,že budu spať dokedy chcu a sluhovia urobia všetko rano okolo dobytku Tak kao ja mam 15 rokov ale takuto pičovinu by som v živote nepovedala
Hej a ešte s tymi mojim vyrazmi by na mňa pozerali ako puk,že o čom točim :d proste mne by to nedalo ja by som všetkym vypičovala
Hej a ešte s tymi mojim vyrazmi by na mňa pozerali ako puk,že o čom točim :d proste mne by to nedalo ja by som všetkym vypičovala
![](/static/img/00.png)
Napíš svoj komentár
- 1 Samsebou30: Kto bude na Valentína tiež sám a nechystá sa na ten sviatok myslieť a...
- 2 Lostinthedark: More to fakt na urade pracuju traja brigadnici ako obsluha tej picoviny na listky?
- 3 3kratadost: Ako casto si zvyknete planovat, ze na co neplanujete mysliet?
- 1 Tulipanoo: obcas chcem dat vypoved a ist piect kolace do kaviarne
- 2 Lytaryta: raketáctvo ?
- 3 Jimson: Hpfp v pi….
- 4 Samsebou30: Kto bude na Valentína tiež sám a nechystá sa na ten sviatok myslieť a...
- 5 Lytaryta: Snazit sa tu nastavit a uploadnút na tento webportál profilovku je úplne marny, ...
- 6 Obivankenobi: Pálavu mám kurva rád
- 7 Lostinthedark: More to fakt na urade pracuju traja brigadnici ako obsluha tej picoviny na listky?
- 8 3kratadost: Ako casto si zvyknete planovat, ze na co neplanujete mysliet?
- 1 Tulipanoo: obcas chcem dat vypoved a ist piect kolace do kaviarne
- 2 Lejla32: Viem si zobrať hypo na vlastný byt? Pripadne viem sa dohodnúť s blízkym človekom,...
- 3 Nats: aj vas skrie ked objavite nieco drahe co actually funguje? vyjebany sampon za...
- 4 Mezomus: vy, co riadite inych ludi... ako sa vyrovnavate s tym, ze su...
- 5 Teal: Uršula tvrdí, že ak na nás budú uvalené tarify, tvrdo odpovieme. Dúfam,...
- 6 Lytaryta: Co je to vlastne hrích, ozaj skutocny hrích, Original, True Sin,...
- 7 Tomas5555555: Aj keby je na SVK minimálna porodnosť nič sa tým nezmení. Lebo síce sa...
- 8 Lejla32: Jebneee ma...
- 9 Kviatek: Boha jak ľuďom jebe lebo Tesco predáva nejaký trendshite pre ovce, dubajskú čokoládu...
- 10 Abstraktdepres: Dnes na CSFD dovŕšim štyristovku hodnotení. K tejto špeciálnej udalosti som si vybral Hour...