Torpedo08
33-ročný muž, osamelý, utajený, neveriaci nikomu
najnedávnejšie lognutie
23. 5.mája 2024 23:55
5899 dní na BIRDZi
regnutý od 27. februára 2009
Fuj to vam fakt niekomu chuti fajcit ten iqos? Sak to je strasny hnus
14 komentov
1
torpedo08
22. 12.decembra 2020 22:19

Neni nad dutinky a za vedro tabaku!
11
To mi pripomína, ako to fajčila moja kedysi dlhoročná najlepšia kamoška u nej doma, kde nás pozvala (podotýkam vnútri, nikdy by som si nezapálila sama od seba vnútri, taktiež pri človeku, o ktorom viem, že mu to prekáža alebo čo, ale keď ona vnútri, tak automaticky aj my , strašne nám to s frajerom smrdelo, ale strašne a my sme si šli zapáliť, tak vraj to sa nesmie, že ako môžem porovnávať normálne cigarety s tými jej. A bolo to fest komplikované tam vôbec vydržať, práve naše vzťahy šli do riti, takže moja chuť na cigu narastala, a možno sa človek chytí za hlavu, veď aj ja som sa chytala, ale keď sme si teda chceli ísť zapáliť von, nedala kľúč. Tak som normálne nechápala. Mimochodom, ja fajčím mentolky, ak sa dá. A páči sa mi ich vôňa.
12
@purpledrug666 a tak nenasmradne byt z toho urcite ako z normalnej cigy aj ked to smrdi hnusne asi ako horiaci zdochnuty tchor ale vyprcha to jednoduchsie ale ze vam nedala kluc bolo znamenie ze jej drbe a dobre si spravila ze uz nie ste naj kamosky mentolky uz sa moc nedaju iba tie fejkove slabe
13
@torpedo08 Tak to neviem vôbec, ako to funguje, lebo fakt ako vnútri som nikdy nefajčila, okrem barov. Možno máš pravdu, že sa ľahšie vyvetrá. Zas ale aj moja mentolka napr. sa dosť ľahko vyvetrá, to si všímam, keď som v bare. Ale to je jedno, proste šlo o ten princíp. Ach, no čo ti poviem, najhorší psychovíkend v mojom živote. Boli sme v bezvýchodiskovej situácii. Stovky kilometrov od domova a už sme mali kúpené aj spiatočné lístky a všetko a peniaze na ďalšie sme nemali. A ani kde prespať sme nemali a frajer mal akurát narodeniny, tak som sa kvôli nemu krotila. No to je nadlho. Možno ti raz o tom napíšem, ak ťa to neunudí. Fejkové? Ktoré? Joj, ale najradšej som mala Black Devil :/. Už roky nie sú. Tie som si kupovala špeciálne, keď som šla do Pezinka.
14
@purpledrug666 mas pravdu mentolka je zas ina v tomto ok tak o tom potom Black devil nechapem preco nemozu byt tiez no a teraz uz nejsu pukacie mentolky len take tie slabe nepukacie lebo EU vymyslela kktinu

Napíš svoj komentár
- 1 Mytickaentita: život je o nadrbávaní sa na teraske s kamoškami v strede týždňa <...
- 2 Tulipanoo: moj ex sa zasnubil lol
- 3 Tomas5555555: Kašlem na birdz, uz tu nebudem prispievat, nikto nereaguje na moje prispevky,...
- 4 Lytaryta: to sú vlny, biele spenené vlnobitie sicílskej riviéry, ...
- 5 Limitles: 500 koni plus 1 macka
- 6 Lytaryta: NCSI: Ziva David (Cote de Pablo) ...
- 7 Teal: youtu.be/FHRX-kcTRpo...
- 8 Mezomus: teraz fajront. dopice! tk som ss narobil
- 9 Protiuder22: I love Jeff. < 3 www.youtube.com/watch?v=md-...
- 1 Samsebou30: Zámerne si prečítajte prvé komenty chlapov pri tomto článku. Zistíte, že nie som...
- 2 Mytickaentita: život je o nadrbávaní sa na teraske s kamoškami v strede týždňa <...
- 3 Lostinthedark: Kde su tie casy, ked chlap mohol kyjakom jebnut zenu po gebuli a...
- 4 Tulipanoo: moj ex sa zasnubil lol
- 5 Lytaryta: nj ale s tou malou "nízkou vyskou", co si tu viackrát spomínal ako...
- 6 Lukaso121: Bodaj by volby pápeža vyhral černoch
- 7 Zajko235: Podľa Nostradama bude ďalší pápež černoch a potom nastanú veľmi zlé časy
- 8 Dezolat: Wuuuu Ako ma novy song! www.youtube.com/watch?v=13P...
- 9 Tomas5555555: Kašlem na birdz, uz tu nebudem prispievat, nikto nereaguje na moje prispevky,...
- 10 Lytaryta: to sú vlny, biele spenené vlnobitie sicílskej riviéry, ...
- 1 Samsebou30: Zámerne si prečítajte prvé komenty chlapov pri tomto článku. Zistíte, že nie som...
- 2 Thunderstorm: Sedím v kupéčku vedla týpka, ktorý už 3 hodiny každých 10 sekúnd poťahuje...
- 3 Mytickaentita: mám rada Vinted. až moc mám rada Vinted.
- 4 Tulipanoo: som tento mesiac chudobna, takze si objednavam praci prasok a jar z internetu,...
- 5 Tomas5555555: Demograf v TV povedal že sa rútime do demografického pekla...koment
- 6 Samsebou30: Začiatkom roku 2000 postupne svojimi hitmi prevalcovali slovenskú hudobnú scénu. Stojí za zmienku si...
- 7 Lostinthedark: Zajtra mam ten pohovor, som nervozny jak kokot. Venoval som tomu cas, ...
- 8 Mytickaentita: nemožné zaspať pred polnocou
- 9 Azizi: Dnes zomrel pápež František.
- 10 Limitles: afirmacia : zacinam sa pacit goth /alt cajkam daj si to do...