

29 komentov
1
mojdedo
6. 4.apríla 2014 20:24

to čo bolo za akciu?
5
noo šak tí ľudia nevyzerajú nejak vyšportovane a bežia maratón.. a ja odbehnem max štvrťmaratón
6
@mojdedo
Bola kopa ľudí, čo nedobehlo. Niektorí behali polmaraton a niektorí aj štafetu. Ale boli aj maniaci nad 60, čo to zvládli. Dosť motivujúce.
Bola kopa ľudí, čo nedobehlo. Niektorí behali polmaraton a niektorí aj štafetu. Ale boli aj maniaci nad 60, čo to zvládli. Dosť motivujúce.
8
@mojdedo dedo ved to je obdivuhodné! a aj to že vobec trenujete (vo vašom veku ešte k tomu ) len sa neporovnávajte
19
@mojdedo co ved to je obdivuhodnejšie ako maraton !!! to je najobdivuhodnejšia vec si myslím takže písať blogy si prosíme !!
21
@topanocka ale prosím ťa, kto by tie sprostosti čítal.. a navyše, už som sa dlho s nikým nevyspal... aj ked moznosti boli.. starnem..
24
@topanocka no, ked je dedo zadany, tak nemoze pretahovat barzkoho ako za starych cias... teda mohol by, ale nechce.. teda.. aj by chcel, ale nejaka tajomna sila mu to nedovoli
aaa na to som este mlady... o ceste k starobe napisem asi tak za 50 rokov
aaa na to som este mlady... o ceste k starobe napisem asi tak za 50 rokov
27
@mojdedo pekne pekne dedo nech si len z vás berie príklad viacero mužov. Vidíte možete napísať o sebaovládaní

Napíš svoj komentár
-
1 Moja prvá vyrobená „altoids wallet“ Do...
- 2
Obrázok od Tomas5555555
- 3
Obrázok od Lejla32
- 4
Obrázok od Tomas5555555
-
1 Ako budúci fejk účet navrhujem nickname...
-
2 Zvikendnieva sa:)
- 3
Obrázok od Y4nn4
-
4 Vystrelenie Muskvica do vesmiru na Muskvic...
-
5 Hovädo sa baví
-
6 čus bus
-
7 Medzitym nekde v paralelnom vesmire... ...
-
1 Na mňa si dnes psychiater spomenul...
-
2 Inspirácia avat. obrázkom @Kosmiklove
-
3 Chudákovi kerrovi spolužiaci všetko pokazili
-
4 Východný blok nakazený Ruskou propagandou. ...
-
5 Tá Miley si tak dojebala ksicht...
-
6 Po mnohych rokoch ma opat zacalo...
- 7
Obrázok od Manutdman
-
8 Veru
- 9
Obrázok od Lytaryta
-
10 Priatel si dal tento rok naozaj...