Fórum pridal Dezolat, 25. 10. 2020 08:03 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dali by ste si implantovat Neuralink cip do hlavy?

0
Dezolat

32 ročný muž

Keby vedel vsetky tie super veci ako napriamo sa napojit na internet, ovladat zariadenia na dialku, opravil by sam zrak sluch... Ale uz nikdy by vam nepisal alkohol ani drogy a ani by to nevedelo vam navodit tiero stavy alebo menit naladu
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ryu4

25 ročný muž

Radšej knihu
  2. 2
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Ja už som očipovaný, bol som na testoch. Len tú 5G sieť ešte musia potiahnuť lebo nefunguje nejako
  3. 3
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Nie.
  4. 4
    Zajko1211

31 ročný muž
    Žilina

nedam, v Biblii sa jasne o tom píše...nech ma rovno zabijú a vyletím rovno do neba, ako mučeník ...
  5. 5
    Wewo

27 ročný muž
    Skyr addict

https://www.azurit.cz/files_web/shop/images/preview-600-502/1-183-zimni-cepice-anipicu-bila-cerna.jpg
  6. 6
    Aeria

20 ročné dievča

↑ #neurosecurity
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Pfff co ja viem. Jedine ze by mi to vyliecilo vsetko, co mam v hlave zle. Proste, ak mi to da do pice uzkosti a poruchu pozornosti, tak sem s tym, inak no thanks.
  8. 8
    Dezolat

32 ročný muž

No mohlo by ale bavme sa o predpoklade ze nie. Naladu a psychiku ti to nebude menit
  9. 9
    R4ptor

26 ročný muž

áno, ak by bol zákrok bezpečný ... bolo by to niečo na štýl filmu Upgrade
  10. 10
    Tomas55555

25 ročný muž

@zajko1211 Ano máš pravdu, o tých mikročipoch v súvislosti Zjavením Jána píšem i na svojej stránke :
    https://katolik0.webnode.sk/a79-mikrocipy-a-zjavenie-jana/
  11. 11
    Lawey

27 ročná žena
    Vjeďña

jooj taky neurollink by bol super!
  12. 12
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Jasné že áno, potom by sme konečne všetci dosiahli inteligenčnú úroveň Notmeho (thumbs)
  13. 13
    Efyks

13 ročný chlapec

@tomas55555 inak hento na tej fotke je čip čo sa dáva vtákom (hehe)
  14. 14
    Tomas55555

25 ročný muž

@efyks No ja som len skopíroval prvý obrázok mikročipu, ktorý som vyhladal cez google (hehe)
  15. 15
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Ďakujem neprosím (hehe)
  16. 16
    Efyks

13 ročný chlapec

@14 veď mne je jasné, že je to celé sfušované neboj
  17. 17
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Inac suhlasim so @staphylococcus a kebyze mi to napravi hlavu tak si to dam lebo keby bola napravena nebol by treba chlast ani nic podobne :D
  18. 18
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@dezolat tak to je potom napicu. Neda ma to do poriadku ale zaroven so mnou nic nebudu robit drogy a alkohol? Kokotina.
  19. 19
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Aby som mala reklamy aj vo snoch, ako vo Futurame, to isto!
  20. 20
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Planujem tak do 10 rokov od komercneho startu (resp uvidim, co bude ponukat konkurencia). Zatial o tom vela nevieme, takze ak by som zrovna nebol slepy, alebo nezomieral, tak radsej pockam.