Fórum pridal Natalb, 15. 2. 2018 13:22 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Epilepsia

0
Natalb

22 ročné dievča

ahojte :) píšem akurát bakalárku o epilepsii u adolescentov, tak ak by si našiel niekto čas, prosím vyplňte mi dotazník, veľmi by ste mi pomohli :) ďakujeem, dotazník nájdete tu: https://www.survio.com/survey/d/F1A9A7W8K7X0W4G7W
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Paria333

26 ročný muž

Kto pozná tu hru že " pome dojebať vysokoškolakom dotazniky?" :D:D:D:D
  2. 2
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@paria333 keď máš 30 rezpondentov tak ti to dosť dojebe :D
  3. 3
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@marjy77 bakalárka založená na dotazníku s 30 respondentmi je teda extrémne smutný počin, to už ani dojebávať netreba.
  4. 4
    Cos45

601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

@staphylococcus Stafilokok, ty robis experimenty na muchach a operujes krysy. A potom odrezes lavu nohu, ked je treba operovat pravu.
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@cos45 aké drogy berieš a kde to zoženiem?
  6. 6
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@staphylococcus ale tkks, kde zoženie vysokoškolák veľa respondentov?
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@marjy77 tkks, idk, ale 30 respondentov je zúfalo nadostatočná vzorka, na relevantný dotazník potrebuješ tak 10 tisíc.
  8. 8
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@staphylococcus zas toľko asi nie, nie? Minimálne nie na bakalárky, lebo ak hej tak začínam dúfať že ja to v bakalárke mať nebudem.
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@marjy77 ja zase netvrdím, že väčšina slovenských bakalarok obsahuje relevantný výskum ani že každá bakalarka potrebuje dotazník.
    Ale 30 ľudí je fakt zlý vtip.
  10. 10
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@staphylococcus aspoň niečo :D