Fórum pridal Seraphina, 12. 9. 2017 13:03 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Krčné mandle aneb pomalé umieranie

0
Seraphina

21 ročné dievča
myšlienkami v raji

Caute! Takze mam 21 r vyberali mi krcne mandle 7.9 (stvrtok) je to stale horsie a horsie neviem vobec co by som mala jest, viem ze kasovite blablabla ale konkretne co sa vam jedlo najlepsie? som uz5 den po operacii a bolest nejde vydrzat
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

tak zacni jest ibalginy, ked to boli...
    no anyway, polievky a kase, ine ti asi nikto nic prevratne neporadi.
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Zmrzlina
  3. 3
    Seraphina

21 ročné dievča
    myšlienkami v raji

@willbebetter a ibalgin je tiez zakazany vraj je v nom nieco co spusta krvacanie a ostatne tiez ako flector brufen a take len novalgin je dovoleny a ten nezabera :(
  4. 4
    Seraphina

21 ročné dievča
    myšlienkami v raji

@mielikki zmrzlina je tiez zakazana .. vraj len jeden kopcek na den maximalne a tiez len s prichutou vanilky..
  5. 5
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

aha, no tak co sa tyka tych liekov, to sa holt budes musiet drzat len rad lekarov :( ale ak mas pocit ze to nedavas, urcite mozes ist zajtra za svojou doktorkou, vsak?
  6. 6
    Seraphina

21 ročné dievča
    myšlienkami v raji

@willbebetter Neviem keby mozem som tam cely den ale mam take silne kvapky, dost velky oblbovak ale vraj su vysoko navykove .. a mne uz teraz pride ze bez nich nedokazem fungovat a doktorecka si vzala dovolenku , takze trpime doma na vlastnu past :D
  7. 7
    Fatmatt

26 ročný muž
    Praha/Senica

Diky, mňa to čaká cca za dva mesiace :D :D
  8. 8
    Seraphina

21 ročné dievča
    myšlienkami v raji

@fatmatt Ked to nie je nutne ani nechod! Keby viem co ma caka, ani nejdem a to zdaleka nie je koniec, dziiiizs
  9. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Keď mne vyberali, tak ma ňou v nemocnici zvesela kŕmili, o asi tri dni som už jedla normálne, nepočúvaj ich
  10. 10
    Seraphina

21 ročné dievča
    myšlienkami v raji

@mielikki Ja uz neviem ze koho a co pocuvat. Vela ludi mi pise ze flector prasky pomohli lenze tie vraj najviac spustali krvacanie a znova nechcem utekat do nemocnice este mi to aj robili v inom meste cca 80 kilakov od mojho cize sa bojim robit nejake zavazne kroky :D nemam to hned po ruke..kdyby neco
  11. 11
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Už sa neviem dočkať. Akým spôsobom ti ich brali, laserom či kliešťami? V narkóze či bez? Kedy ťa pustili domov?
  12. 12
    Seraphina

21 ročné dievča
    myšlienkami v raji

@wewo Som ti napísala správu. ;)
  13. 13
    Rocafella

hrá sa, že má 2 roky
    V krajine iluzii

Je to zazitok :D mne to po piatom dni zacalo krvacat ako bonus....
    Btw: jedol som polievky, zemiakovu kasu a pripadne hocico rozmixovane aj take kuracie maso je fajn
  14. 14
    Seraphina

21 ročné dievča
    myšlienkami v raji

@rocafella dufam ze s tym krvacanim sa nestretnem :D no hej .. budem si to pamatat teda
  15. 15
    Fatmatt

26 ročný muž
    Praha/Senica

@seraphina ono to asi je nutné, už ich mám chronicky zapálené a ATB už nepomáhajú :D
  16. 16
    Seraphina

21 ročné dievča
    myšlienkami v raji

@fatmatt hej no ked uz nie je ine vychodisko utekaj ..mozno to ty budes znasat lahsie ako ja :D
  17. 17
    Elmsi

10 ročné dievča

Zmrzlinaaa :D a jeden kopček je blbost aj tá príchuť. Ja som jej zjedla asi 5 kopčeky denne lebo nič iné som nemohla a som tu :D
  18. 18
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Sranda je, že časom dorastajú, čiže možno sa ti raz dojebu zas :D