Fórum pridal Tarassaco, 16. 11. 2019 12:34 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslíte si, že váš fyzický vzhľad zodpovedá vašej osobnosti, resp. tomu, akí ste? (doplnenie v komente)

0
Tarassaco

16 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tarassaco

16 ročný chalan

Stáva sa vám často, že iní ľudia na prvý pohľad "vycítia" vyšu povahu?
    Máte pocit, že vaše črty, výraz tváre, postava, výška, etc. vzbudzujú v druhých pocity, aké by ste chceli vzbudzovať?
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Neviem ci som dobre zahlasoval no vzhlad je velmi nepidareny a aj osobnost takze to asi sedi (retard)
  3. 3
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@torpedo08 ale netrep... (hehe)
  4. 4
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

To je dosť dobrá otázka, ale nedá sa na ňu odpovedať, pretože nikto nevie čo si o ňom druhý myslia a preto ani nemôže vedieť či si jeho vzhľad spájajú s jeho povahou.
    Ja si myslím že to funguje vo forme istých zovšeobecnení, napr. už v minulosti som sa stretol s tým, že muži vo veku ~25 rokov sa správajú nejako tak aj táto osoba sa tak bude správať, už v minulosti som sa stretol s tým, že ženy čo nosia omietkový make-up sa správajú nejako a aj táto osoba sa tak bude správať, to isté platí napr. aj pre črty tváre, rozprávanie. Takže to funguje na minulej skúsenosti a ľudia si to spájajú nie len so správaním, ale aj povahou človeka. Tento systém ale rozhodne nie je dokonalý a preto aj keď sám rozmýšlaš ako v tomto pôsobíš na druhých zlyháva to na jeho nedokonalosti a na tom, že iná osoba má iné skúsenosti ako ty a môžeš si aj nesprávne vysvetliť jednotlivé situácie z ktorých vychádzaš.
  5. 5
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Neviem, ako na ľudí výzorovo pôsobím, čo si o mne pomyslia, ked ma uvidia, a celkom by ma to aj zaujímalo :) ale jedna osoba mi už trochu dávnejšie povedala, že mám príjemný a milý hlas, a myslím že aj povahovo taký som.
  6. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@salora furt trepem ale teraz ne :D
  7. 7
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Asi som zle zahlasovala :(

A inak čo ja viem ako pôsobím na ľudí. Počula som už aj, že namyslene a pritom som zakomplexovaná ako Marika Gombitová pred výkladom s topánkami.
  8. 8
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Tak moj neutralny vyraz posobi arogantne/nasrato
  9. 9
    Annyejnji

21 ročné dievča

nechcem zniet povrchne, ale z výzoru človeka sa skoro stále dá prečítať veľká časť jeho osobnosti :D aj z giest aj z pohybov :D
  10. 11
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Viackrát sa mi ľudia z okolia priznali, že si bez toho, aby sa so mnou vôbec bavili mysleli, že som hlúpa, arogantná, nudná a iné negatívne veci a že sú prekvapení, že vlastne taká vôbec nie som. Vždy to dosť zabolelo, čo si budeme hovoriť... :)
  11. 12
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Myslím že fyzicky vzhľad hraje tu najmenšiu/najminimalnejsiu úlohu v tom aby niekto mohol vydedukovat aká je skutočná osobnosť človeka :)
  12. 13
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

A preto si nerobím ťažkú hlavu z takychto veci ...
    ak má niekto nepozná osobne a nikdy so mnou nekomunikoval, tak ako môže vedieť aká v skutočnosti som ? :) :D
  13. 14
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

Niektorí ľudia ma odhadnú dobre, niektorí nie takže neviem. Ja ani sám neviem ako mám seba odhadnúť, kebyže sa ma niekto spýta.
  14. 15
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Casto mi novospoznani hovoria, ze som im povodne prisiel ako strasna socka a len co ma spoznali blizsie, tak sanka dole.. uplne to zboznujem (az tak, ze som svoj vyzor cielene zacal sabotovat) a strasne sa na to zabavam :D
  15. 16
    Warble

21 ročné dievča

vobec netusiim ako ma ludia vnimaju :O
  16. 17
    Elmsi

12 ročné dievča

Asi áno.. Zevraj veľa ľudí si o mne mysli ze som namyslená pica a zlatokopka a ja som fakt pica :D
  17. 18
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Nie a viac ludi mi to povedalo.
    Keby ale vzbudzujem to aky som tak by to bolo o dost horsie.
    Takto aspon som neviditelny a nikto si ma nevšíma. :)
  18. 19
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

Ja som na pohlad zlatucke milucke dievcatko.