Fórum pridal Jantebont, 8. 5. 2018 14:52 do kategórie Žilina. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka pre Žilinčanov? Máte radi Žilinu, a radi v Žiline žijete?

0
Jantebont

35 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

25 ročný muž
    najvacsi ko...hut na birci

3....2....1.....

STAVAM SI DOMCEK V ZILINE!!!!
  2. 2
    Tomtoylc

28 ročný muž

až na tu dopravu občas ... ale inak fajn ... teraz som v ZA len o víkendoch
  3. 3
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

@notme ano!!! (love) (cmuk) nemyslím na nič ine len na ten supe život čo ma tam čaká (love)
  4. 4
    Zakazane_ovocie

24 ročný chalan
    Praha

Žilina je super!!! :p
  5. 5
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@tomtoylc akú dopravu máš na mysli?

som žilinčan, vyrastal som v nej, študoval a rád sa do nej vraciam vždy, keď prídem na SK
  6. 6
    Tomtoylc

28 ročný muž

@salora ano, ja som uplne to samé čo ty - žilinčas, študoval strednú a posledné roky dochádzam na víkendy domov ... akurát na výške som bol už v Ostrave ... intenzita dopravy sa zhoršila rapidne za psoledných 8 rokov čo nie som v ZA
  7. 7
    Unizák

22 ročný chalan

S dopravou je to už lepšie keď urobili tunel v Hričove (hehe)
  8. 8
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@tomtoylc aha, ja že myslis MHD (hehe)
  9. 9
    Tomtoylc

28 ročný muž

@salora MHD nevyuživám (už nie), ale pekne obnovili vozový park :)
    @unizák ... doprava bude lepšia až ked otvoria obchvat žiliny cez Lietavkú lúčku smer Dubná skala ... po otvorení tunela Pov. Chlmes nepozorujem zmenu v intezite dopravy na Hričovenskej ceste (vjazd do ZA)
  10. 10
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@tomtoylc ked som naposledy doma na dovolenke, isli sme z CA do ZA a omylom sme vbehli do toho tunela do Strážova a potom nedajboh sa napojit spat na ZA (: ale nejaka cestna doprava ma nevzrusuje...vseobecne nemam v povahe sa ponahlat, takze ci idem 10 minut alebo pol hodinu ci stojim v kolone hodku, je mi to jedno... (rofl) pamatam si este stare cesty bez dialnic, privadzacov a tunelov a bolo to super... aj teraz radsej chodim napr. do Bytce po starej ceste nez po dialnici...
  11. 11
    Tomtoylc

28 ročný muž

@unizak @9
  12. 12
    Tomtoylc

28 ročný muž

@salora do BY chodím tiež po starej (dialničnú nemám kedže pracujem v CZ - neoplatí sa mi) ale ano aj ja si pamätám ked bolo menej aut a nebola každý piatok upchatá celá žilina ... je to fakt velký rozdiel v doprave po tých 8 rokoch ale tak snažím bud nejazdiť v špičke alebo využívam vedlajšie cesty, žilinu poznám celkom dobre čo sa ciest týka :)
  13. 13
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@tomtoylc mám to do ZA cca 1500 km, ale aj tak občas rád idem autom... ale akonáhle prídem do ZA, auto odparkujem a využívam MHD resp. vlaky po SK, oboje mám de facto free a radšej sa vyhnem komplikáciam, stresom a nervom, lebo SK vodiči sú veľmi neohľaduplní,... v ZA alebo v takej CA či menších mestách je to čistá katastrofa...
  14. 14
    Tomtoylc

28 ročný muž

chápem, ja som si už na auto zvykol (nie že by som bol nepohodlný ale autom som vždy a všade rýchlejšie takže šetrím čas, nie peniaze) a MHD a vlaky využívam len veľmi zriedka, výnimočne ...
  15. 15
    Lool141

24 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Žilina ? to je mesto ?