Fórum pridal Jantebont, 8. 5. 2018 14:52 do kategórie Žilina. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Otázka pre Žilinčanov? Máte radi Žilinu, a radi v Žiline žijete?

0
Jantebont

34 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

25 ročný muž
    najvacsi ko...hut na birci

3....2....1.....

STAVAM SI DOMCEK V ZILINE!!!!
  2. 2
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

až na tu dopravu občas ... ale inak fajn ... teraz som v ZA len o víkendoch
  3. 3
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

@notme ano!!! (love) (cmuk) nemyslím na nič ine len na ten supe život čo ma tam čaká (love)
  4. 4
    Zakazane_ovocie

23 ročný chalan
    Praha

Žilina je super!!! :p
  5. 5
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@tomtoylc akú dopravu máš na mysli?

som žilinčan, vyrastal som v nej, študoval a rád sa do nej vraciam vždy, keď prídem na SK
  6. 6
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

@salora ano, ja som uplne to samé čo ty - žilinčas, študoval strednú a posledné roky dochádzam na víkendy domov ... akurát na výške som bol už v Ostrave ... intenzita dopravy sa zhoršila rapidne za psoledných 8 rokov čo nie som v ZA
  7. 7
    Unizák

21 ročný chalan

S dopravou je to už lepšie keď urobili tunel v Hričove (hehe)
  8. 8
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@tomtoylc aha, ja že myslis MHD (hehe)
  9. 9
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

@salora MHD nevyuživám (už nie), ale pekne obnovili vozový park :)
    @unizák ... doprava bude lepšia až ked otvoria obchvat žiliny cez Lietavkú lúčku smer Dubná skala ... po otvorení tunela Pov. Chlmes nepozorujem zmenu v intezite dopravy na Hričovenskej ceste (vjazd do ZA)
  10. 10
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@tomtoylc ked som naposledy doma na dovolenke, isli sme z CA do ZA a omylom sme vbehli do toho tunela do Strážova a potom nedajboh sa napojit spat na ZA (: ale nejaka cestna doprava ma nevzrusuje...vseobecne nemam v povahe sa ponahlat, takze ci idem 10 minut alebo pol hodinu ci stojim v kolone hodku, je mi to jedno... (rofl) pamatam si este stare cesty bez dialnic, privadzacov a tunelov a bolo to super... aj teraz radsej chodim napr. do Bytce po starej ceste nez po dialnici...
  11. 11
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

@unizak @9
  12. 12
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

@salora do BY chodím tiež po starej (dialničnú nemám kedže pracujem v CZ - neoplatí sa mi) ale ano aj ja si pamätám ked bolo menej aut a nebola každý piatok upchatá celá žilina ... je to fakt velký rozdiel v doprave po tých 8 rokoch ale tak snažím bud nejazdiť v špičke alebo využívam vedlajšie cesty, žilinu poznám celkom dobre čo sa ciest týka :)
  13. 13
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@tomtoylc mám to do ZA cca 1500 km, ale aj tak občas rád idem autom... ale akonáhle prídem do ZA, auto odparkujem a využívam MHD resp. vlaky po SK, oboje mám de facto free a radšej sa vyhnem komplikáciam, stresom a nervom, lebo SK vodiči sú veľmi neohľaduplní,... v ZA alebo v takej CA či menších mestách je to čistá katastrofa...
  14. 14
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

chápem, ja som si už na auto zvykol (nie že by som bol nepohodlný ale autom som vždy a všade rýchlejšie takže šetrím čas, nie peniaze) a MHD a vlaky využívam len veľmi zriedka, výnimočne ...
  15. 15
    Lool141

24 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Žilina ? to je mesto ?