Fórum pridal Vaness123, 17. 5. 2020 23:16 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Označ aktívneho birdzaka s ktorym by si sa chcel kamošiť?

0
Vaness123

hrá sa, že má 1 rok

mne su tu napriklad sympaticki @mayben , @plavam_zivotom a @poke :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Elmsi

12 ročné dievča

@nikto
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Je mi to blbé lebo oni so mnou sa kamošiť nechcú určite (sorry)
  3. 3
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

@torpedo08 sak s tebou sa uz teraz kamosime cely birc! :D
  4. 4
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Lepšieho som nenašiel @primitiv
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@slackerbitch ty byť teraz kamoška (rofl) (love) vyberám si teba! (thumbs)
  6. 6
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

@torpedo08 je mi cest! (rofl)
  7. 7
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Mne sa páči @Azizi
    asi, iba... z tých aktívnych.
  8. 8
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

Netvrdim, ze by sme mali byt najlepsi kamoskovia, ale minimalne by stalo za to porozpravat sa s @mielikki, @drazoal

Co sa tyka kamaratov, poznam tu par ludi, ktorych mam rad a povazujem ich za kamaratov a aj sme sa stretli, alebo sme sa nestretli, ale aktivne komunikujeme a myslim, ze je zbytocne ich tagovat.
  9. 10
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

pár by sa ich našlo (hehe) napr. @Mielikki , @Torpedo08 , @poke ....

no skor by som vedel vymenovat dost tych, s ktorymi by som nechcel (:
  10. 11
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@salora serus kémo ;)
  11. 12
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@torpedo08 čus bus Edo (hehe)
  12. 13
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

@vladqog som tu pre teba (love)
  13. 15
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Haha ďakujem! :)

Ja by som sa chcela kamošiť s @slackerbitch , @kakafonicka , @lawey , @mezomus , @fakecocacolazero
  14. 16
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

som prečítal atraktívneho birdzáka a som sa potešil tagom :(
  15. 17
    Dee99

27 ročný muž
    RK

@dee99 https://ghaskan.com/wp-content/uploads/2019/02/foreveralone-cover-1250x654-1024x536.jpg
  16. 18
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Strasne velmi silno @staphylococcus , uz som o nej aj dvarazy snival
  17. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Cojaviem, s vacsinou tych, s ktorymi sa chcem kamosit sa uz kamosim.

Nieee uz viem! S @lawey by som sa chcela
  18. 20
    Quick

hrá sa, že má 0 rokov
    šéf Inštitútu zdravotnej politiky

S nikym. Nikto nezije take smutne zivoty ako ludia tu a to nehovoriac o tom, ze daktori su uplne jebnuti kokoti.
  19. 21
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Daj hviezdicka ak sa chces so mnou kamosit... Alebo napis tsku :)
  20. 22
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

asi patrixo.. aj keď sme mali dávnejšie na jaké malé konflikty.. príde mi ako v pohode človek
  21. 23
    Wewo

27 ročný muž

Staphylo, Patrixo, Mezomus, Christiano...

A napr. Semhamforas (iba ak sme kamarati tak si môžme dať kamarátsky zápas! Ale ja využijem aj meditáciu na aktivovanie energie chi a ostatné šarlatánske techniky (: a potom keď pôjdem na wc za mňa bude môcť programátorovať (: )
  22. 24
    Mikaell

21 ročný chalan
    Prešov

Nemám rád situácie, kedy si mám takto niekoho vyberať, lebo vždy na niekoho určite zabudnem :(
  23. 25
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Hmm čo ja viem...asi @mayben alebo @melancholik a taká tá ich "parta" mi prídu fajn ľudia akurát by to bolo na mňa veľa ľudí :D a ešte @patrixo je fajn :) ostatných čo som chcela už poznám..a ešte pár by bolo ale tí o to nemali záujem takže :-/
  24. 26
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Hej a @wewo na mňa pôsobí tak že by som sa pri ňom necítila divne :D on je tiež fajn si myslím
  25. 27
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@quick zase ma to núti spýtať sa ťa , prečo tu s nami teda travis toľko času keď sme takí uboziaci ? Čo to svedčí o tebe?
  26. 28
    Semhamforas

hrá sa, že má 0 rokov
    Bratislava

@wewo jj daj mi potom programovať ideálne nejaký projekt, ktorý robíš už pár mesiacov.
  27. 29
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

je ich tu viacero, ktorych by som mozno rad stretol a videl, aky su nazivo. Mozno raz na nejakom birdz stretku, ak naberiem odvahu sa ukazat :D
  28. 30
    Wewo

27 ročný muž

@semhamforas mam taku rozrobenu hru, partizanska tovaren tycoon
  29. 31
    Semhamforas

hrá sa, že má 0 rokov
    Bratislava

@wewo tak take dačo by som ti nepoškodil, ale mal by som určite pár podnetných nápadov na vyplešenie hry.
  30. 32
    Wewo

27 ročný muž

@semhamforas kamo to beriem, das mi napady a bude vyplesena jak stryko fester
  31. 33
    Semhamforas

hrá sa, že má 0 rokov
    Bratislava

@wewo chcem 5% z tých miliónových ziskov
  32. 34
    Quick

hrá sa, že má 0 rokov
    šéf Inštitútu zdravotnej politiky

@plavam_zivotom Lebo ma baví dívať sa a smiať sa.
  33. 35
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@obsession (letim) (hehe)
  34. 36
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@wewo urob tam vlecku a stanicu urob viackolajovu nech ti tam chodi viac ludi.
  35. 37
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nemám rada fóra tohto typu, lebo nikdy nechcem niekoho vynechať :( Preto vždy spomínam, že s väčšinou tých, ktorých odoberám, pretože som si vás pridala z nejakého dôvodu - že ste mi boli niečim sympatickí:) A tiež tí, s ktorými som si vymenila aspoň pár milých správ a potom som prestala odpisovať :( Chyba nie je vo vás ale vo mne, že ja naozaj si dlhodobo nepíšem ani som si nikdy nepísala vôbec s nikým. Uprednostňujem telefonický a osobný kontakt. A potom vždy keď neodpíšem, tak si to každým dňom vyčítam viac a nakoniec už neodpisujem najmä kvôli tým výčitkám. A čím viac niekomu na nejakú správu odpísať chcem, tak tým sú tie výčitky ešte väčšie, a teda ešte menšia šanca, že sa odhodlám.

Chce sa mi teraz povedať, že "vitajte v mojom svete" :D ...Ale naozaj je mi to veľmi ľúto. Aj som si už toľko krát povedala, že by som chcela, ale nikdy sa mi to nejak nepodarilo na sebe zmeniť.

...Tento krát ale musím spraviť výnimku a označiť @Moonwalker Prepáč mi prosím, určite ti odpíšem:)

@wistingher to je milé, ďakujem veľmi, aj tebe sa pokúsim odpísať!

Ešte radšej označím aj @Annyejnji že keby som náhodou dlhšie neodpisovala, tak len toto je dôvod 0:)
  36. 38
    Annyejnji

22 ročné dievča

@azizi čosi :D veď ja som furt ten človek, u ktorého to stojí :D klídek, ja totál chápem :D
  37. 39
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@Annyejnji S tebou by som raz veľmi chcela ísť na výlet aj s našimi šeltinkami:) kiež by to už bolo čím skôr. Žiaľ ja kým som v Prahe, tak nemôžem mať psíka, ale hneď ako sa vrátim na SK, tak nebudem váhať ani sekundu!
  38. 40
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

^_^

Ja sa chcem so všetkými kamošť :D veď birdz je jedna veľká rodina! :D
  39. 41
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Čo ja viem, mne stačí keď má človek rád čapované a nie je mudrlant.. Ale neviem, ktorí to presne sú.
  40. 42
    Papver

24 ročné dievča

Barb, lebo mi je sympaticka, ze sa zaujima o kozmetiku.
  41. 43
    Warble

21 ročné dievča

@moonshine by mohol byt v pohode kamos
  42. 44
    Saddath

23 ročné dievča

@torpedo08 ty si tu legenda, kto by sa neccel :D a otm @Plavam_zivotom a @staphylococcus ze aka je v realnom zivote (love)
  43. 45
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@melancholik @wewo @sianagirl245 dakujem (love)
  44. 46
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@saddath aj ty kamoška? :smile:
  45. 47
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@wewo :D mne sa strasne paci ako nikdy neviem, co od teba cakat. Bud sa chces hadat alebo kamosit :D
    @saddath pfffft v podstate dost podobna ako tu??? Ale dik vazim si to, I guess :D
  46. 48
    Saddath

23 ročné dievča

@torpedo08 ty uz musis seckych na zivo poznat :D

@staphylococcus vies jako ale prve dojem na zivo, to je ine. A ty a wewo ste jak dvojcata, reakcia na vsetko musi byt... Uplne mi to pripomina mna tak do 25, ptm som si povedala ze niekedy je lepsie pre vlastne dobro nereagovat :D toto myslim v dobrom aby som nevyvolala hadku, na b uz nikdy nevies :D dam jeden prispevok tyzdenne a aj tak mam vDy picung daky.
  47. 49
    Saddath

23 ročné dievča

A este @slackerbitch
  48. 50
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@saddath wtf, ja som sa ta nesnazila spicovat. Ani som to nemyslela nejak negativne :D ja neviem preco si vzdy tak prekvapena, ked ma tagnes, ze na to reagujem.
    Prepac dievca, ale mne pride, ze z nas dvoch si rozhodne ta, co sa chce urazat a silou mocou kazdu interakciu zvrtnut v konflikt ty.
  49. 51
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@saddath ani zdaleka :D iba par ludi
  50. 52
    Saddath

23 ročné dievča

@staphylococcus neee to nebolo k tebe, to bolo tu na b vseobecne, ja sa na tom vacsinou bavim :D teraz myslim na konfliktoch inych ludi.... Popritom co si chcem precitat nazory inych ludi sa vzdy dobre zabavim (:
  51. 53
    Saddath

23 ročné dievča

@torpedo08 tak tomu sa mi tazko veri :D
  52. 54
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@saddath tak tomu ver 8-) (hehe)
  53. 55
    Moonwalker

30 ročný muž

Najviac @warble
    A @torpedo @mayben @plavam_zivotom @saddath @clarise @farfala @mimi89 @lenkaska1 @lenuska175 @zuzanka1010 @milgamman @wera55555 @staphylococcus @riddiculus a určite som na niekoho ešte zabudol za čo sa ospravedlňujem. Ale aj tak na mňa všetci kašlú, tak je to jedno (:

A aj @azizi :smile: A z toho si nič nerob. Raz sa dočkám! Nestrácam vieru! (:
  54. 56
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

@moonwalker Jeeeeej, ja že som neviditeľná. Ďakujem.
  55. 57
    Moonwalker

30 ročný muž

Škoda, že nevidím kto mi dáva hviezdičky. Aspoň by som videl, kto na mňa nekašle :D
  56. 58
    Moonwalker

30 ročný muž

@riddiculus Nie, nie si :)
  57. 59
    Mix

30 ročný muž
    Brno

ja by som chcel naživo pokecať s @h8u ale asi skôr v dobe keď tu aktívne prispievala, nedávno som si od nej čítal blog, ako nechápe, načo je treba mať v živote nejakých priateľov s ktorými treba tráviť čas a po tom mám dojem, že ona sa vlastne nerada stretáva s kýmkoľvek :D Potom určite
    @Fialova lebo na to o čom písala, musí mať žena riadnu odvahu. No a ešte @Ladyfox neviem prečo, ale jej profil sa mi v hlave zapísal, ale má prakticky všetko vymazané, tak neviem zistiť či kvôli blogom, alebo statusom alebo fotkám alebo čo.