Fórum pridal Dee99, 3. 2. 2019 21:19 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pizza

0
Dee99

25 ročný muž
RK

Aké suroviny musí obsahovať pre vas dokonala pizza?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

paradajkový základ, šunka, kukurica, šampiňóny, syr, ale mám rada aj s kuracím mäsom :)
  2. 2
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

syr, paradajkové pesto, slanina, klobása, kukurica, cibuľa, bryndza, kuracie mäso, šampiňóny...to čo som uviedla mám najradšej ako suroviny, ale nemusí to byť na jednej pizzi, skôr syr + kuracie+ kukurica+ šampiňóny ako jedna a ten zvyšok ako druhá :) a ešte aj tuniaková môže byť, aby som nezabudla :)
  3. 3
    Nightrain

30 ročný muž
    Levice

Saláma, syr a kopa korenia a cesnaku.
  4. 4
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

https://www.youtube.com/watch?v=z80LHnv9Dro
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

veľa syra... ananas a kukuricu... kvalitne prosciutto... (love) a naopak - nesmie tam byt slanina, vajce, huby, olivy, kur. maso :(
  6. 6
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

malok.saláma, vajíčko, syr, kukurica :D
  7. 7
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@wistingher wtf :-o čo je malok? (:
  8. 8
    Antifunebracka

29 ročný muž
    qizmajster birdzu

cestoviny, ananas, puding, svieckovu
  9. 9
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Pomodoro, šampiňóny, mozzarellu, prosciutto, artičoky, čierne olivy
  10. 10
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@salora malokarpatská saláma :D
  11. 11
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja stale neviem ci je to pesto alebo ako sa to vola ked tam je paradajk. pretlak,bazalka,oregano,cesnak,sol,olivovy olej no ale to si tam predstavujem :D a potom sunku, salamu, syr eidam, nivu/rival, mozzarellu, ked tak este parmezan... dalej kukurica, sampiony a to je vlastne uz asi vsetko :)
  12. 12
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Pizza vytvorená pre moju dušu bola vegan pizza ktorá sa ešte aj volala, že Purple haze(!!!!!) a mala “smotanový “ základ, bola na nej červená repa, rukola, čierne olivy a kešu syr xD
    Jednoducho keby moja osoba je pizza tak som presne táto!!!!!
  13. 13
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Sunka, slanina, stiplava klobasa, chilly a stiplave papricky... Taka aj existuje... Tu zvyknem jest...
  14. 14
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@wistingher (hehe) o ta slovenske malokarpatská je fakt MÁLOkarpatská (: tie salámy to je už dobrý hnus (?)
  15. 15
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

Musia na nej hlavne byt kusky rajcin!!!!
  16. 16
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@superpinkhero Mozem otazku? Vonec ju nemyslim nejak zle abo tak, len ma to zaujalo a tak milo pobavilo. :D Ked pises ze keby bola tvoja osoba pizza a volala by sa Purple haze, ten nazov si vybrala podla coho? Ja poznam len 2 purple haze, model zelenej a pesnicku od Hendrixa. :D
  17. 17
    Melancholik

27 ročný muž

parad.zaklad, syr, sunka, sampinony, kukurica, oregano ... to je u mna strop ak je naozaj dobre urobena
  18. 18
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@salora nahodou malokarpatska je dobra ak je dobra :D no ide aj o znacku niekedy lebo kazdy si ju spravi ako chce :( a nitran a kalinka su este take co mozem :P
  19. 19
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@salora prečo hnus ?
  20. 20
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@torpedo08 jj, kalinku obcas dam, ked som doma... (hehe) ale niet nad dobru sunku (thumbs) teda hlavne susenu, ziadna rychlosoľ
  21. 21
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

ideálne smotanový základ :) okrem olív, ananásu a 4 druhy syra ale zjem všetko :)
  22. 22
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@salora v kalinke je inak ze aj rum (: noo neviem nevyznam sa v sunkach zas az tak rozdelujemnich len na dobre a hnusne (thumbs) (grc) (hehe)
  23. 23
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

@nespiacakraska tak názov pizze a rovnako aj ingrediencie na ňu “vymyslel” majiteľ pizzerky (Pizzapunk Brno a robia riadne kajnšmetke veci) ale ono to tak dokonale zapasovalo na moju osobnosť.. všetky ingrediencie, ktoré vrcholne m.i.l.u.j.e.m. a k tomu ešte aj obidve veci čo si napísala ku ktorým inklinujem ;D
    ...ale myslím že pri názve čerpal inšpiráciu z purple haze šišky inu, keď si predstavíš kombináciu červenej repy a rukoly tak ten názov k tomu riadne sedí xD
  24. 24
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@wistingher lebo vacsinou tie salamy, co sa na SK predavaju... vsak pozri zlozenie... ked som bol naposledy doma, kupil som "uherak"... pomerne draha salama na slovenske pomery a spomenul som si, ako som kedysi jedol poctivý uherák vyrobený ešte aj z oslieho masa - neda sa ani porovnať... mám rad napr. aj gothaj alebo parízer - jedine, co sa daju jest, su kdesi z juznej Moravy... to, co predava napr. Coop, tak to je cista katastrofa
  25. 25
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@torpedo08 všeobecne - sunka, ktora je vakuovo balena je MOR (hehe)

napr. taká poctivá slovenská šovrda... absolutne NAJ robi Prížek z Martina... dá sa tuším aj cez net objednať (hehe)
  26. 26
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@salora zas az taky kajsmentke nebudem aby som objednaval sunku z netu z 250 km dalekeho mesta :D
  27. 27
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@torpedo08 tak určite aj niekde v okolí máte dobreho masiara, ktori robi poctivu sunku (hehe) mne inak vozieva kolega z Talianska rozne prosciutta, vzdy si mozem vybrat tak z desiatich druhov a stoji ma to tak isto, ako v obchode (hehe)
  28. 28
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@salora neviem ti povedat nemyslim si :D tak to mas teda super :) no a uz nekazme pizzovu diskusiu :D
  29. 29
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Slovacchia
    paradajková salsa, mozzarella syr, saláma, slanina, niva, cibuľa, vajce [1,3,7,12]
    7,40 €
    - z Carly a supem si tam este obcas olivy :D
    Je DOKONALA!
  30. 30
    Marcello1111

30 ročný muž

píšete tu samé hovadiny čo tam ma byť, ozaj "dobrá" pizza musí byť pripravená z kvalitného cesta a bezpodmienečne dobre prepečená...
    rozumiete ribiata?!
    to je základ, to, že dáte tam pre mňa za mňa aj krokodíla je fuk...každý má predsa rád niečo iné...
    ale keď nebude dobre cesto a dobre prepečená stoji za kulové hovno...
    čau a pá....
    :)
  31. 31
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

hlavne ... olivy !
  32. 32
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@salora ono nezaleži na tom kto to predáva... aj keď musim povedať že lahôdky z tesca mi skutočne nechutia. V Bille maju omnoho lepšie, iba tam kupujem šunky salámy atď. ... tam je to aj často v akccii ale aj ked je to drahé, tak viem že je to fakt dobré. A pri salamach napr. ja mám rád celkom Nitran salámu, ale od Mecom spoločnosti to vôbec nie je ono. Koľkokrát bola až taká že mi nechutila. Za to Tauris spoločnosť ta ma vždy dobru chuť tejto salamy. ... A to su dve ktore su najviac na pultoch.
  33. 34
    Vladqog

26 ročný muž
    Rokfort

Paradajkovy zaklad, sunka, salama, slanina, syr, cibula, baranie rohy, cesnak, oregano
  34. 36
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@wistingher tak Tesco je uplny kentus... este Lidl ma dobru napr. Schwarwald sunku... a BIlla ak si pamatam sunka od kosti alebo udene stehno (hehe)

@Marcello1111 "píšete tu samé hovadiny čo tam ma byť" - otázka znela: "Aké suroviny musí obsahovať pre vas dokonala pizza" - takze sa bavime o ingredienciach... btw. aj cesto ma rad kazdy ine...
  35. 37
    Vladqog

26 ročný muž
    Rokfort

Este klobasu som zabudol. (?)
  36. 38
    Grinder

26 ročný muž

Uplne mi staci neapolska margerita. Pomodoro, mozzarella z byvola, cerstva bazalka. Ludia, ktori si jebu na pizzu x surovin su presne cielova skupina kazdej otrasnej pizzerie, ktorych je na SVK 99%. Toto vas za tie roky naucili. Skutocna pizza je o nieco inom...
  37. 39
    Marcello1111

30 ročný muž

@salora
    a cesto je čo?!
    lak na vlasy a či surovina (hl.múka, voda olej, kvasnice, soľ) na výrobu pizze, aspoň nerob zo seba ........, drahá...
    :)
  38. 40
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

najcastejsie si davam @17 to je stara dobra klasika
    ale mam rada aj s cibulou, quatroformaggi, s klobasou, so slaninou, chilli, baranimi rohmi, olivami, smotanovy zaklad, kedy ako
  39. 41
    Annyejnji

20 ročné dievča

cesto s chrumkavými okrajmi poriadne potretými cesnakom, vo vnútri: paradajkový základ, syr, šunka, kukurica, VAJÍČKO :)

aaa ešte jednu takú fajnú som jedla s lososom a takým sladkým syrom :D
  40. 42
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

@marcello1111 a boha nam nechces tiez vyberat? (?)
  41. 43
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Rajcinovy zaklad, prosciutto, hriby, mozzarella, zelene olivy, bazalka a trochu postrasit parmezanom. Pripadne to este upgradnut jalapenom.
  42. 44
    Marcello1111

30 ročný muž

@lukaso121
    tebe veru nie, ty si sa už rozhodol, tvoj život aj tak vypadá....
    smutné....
  43. 45
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Rajčinový základ, syr, šunka, hríby.
  44. 46
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@marcello1111 cesto je predovšetkým základ pizze a myslím, že autor sa na cesto nepýtal, mal skôr na mysli ingrediencie... všetci okrem tena to tu zrejme pochopili... a pre tvoju informáciu - zabudol si na KL cukru na 1 kg múky... keď už ty chceš zo seba robiť odborníka...
    drahú máš medzi nohami
  45. 47
    Marcello1111

30 ročný muž

@salora
    bez základu ani dom nepostavíš, cesto je základnou ingredienciou pizze...
    ale aby si sa cítila, že si vyhrala, máš pravdu, ty máš vždy pravdu "......!"
  46. 48
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@marcello1111 dom postavíš aj bez základov ;P ako píšem - všetci to pochopili len ty nie, nikto okrem teba tu cesto nespomína... a nerozumiem absolútne tomu, prečo ma oslovuješ v ženskom rode... či za to môže tvoja "vyliečená" homosexualita?
  47. 49
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Ja mám rada rôzne kombinácie, ale tak ten základ, syr, šunka alebo salám, strašne ľúbim šampiňóny, potom kukurica, môžu byť baranie rohy, vajce, kuracie mäso
  48. 50
    Lawr

18 ročné dievča

margheritu
  49. 51
    Pacholček23

16 ročné dievča
    Východ

paradajkový základ, syr, kuracie mäso, šunka, kukurica, ananás, šampiňóny .. teda nie všetko naraz, ale rôzne kombinácie
  50. 52
    Pupinkavec

23 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

základ podľa nálady, ale radšej mám paradajkový, čierne olivy, niekedy aj extra čierne olivy(musia byť čierne, ak nemajú, pizzu objednám niekde inde!), niva, cesnak, chilli/feferóny :) alebo vegetariánku, kde nepchajú len mrazenú zeleninu ..ako kukuricu(ktorú na pizzi úplne neznášam!), alebo kápiu, to je tiež hrozný výmysel!...ale keď je na nej zeleninová zmes "ragú" z cukety, papriky, baklažánu a hríbikov...to je úplne mega, a na kraj cesnak a chilli musí byť :D
  51. 53
    Alexandrika

hrá sa, že má 0 rokov

margherita s vela vela bazalkou alebo bazalkovym pestom ♥
  52. 54
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

Paradajkový základ, prossciutto crudo, veľké hobliny parmezánu, rukola a cherry paradajky.
  53. 55
    Agrobrat

28 ročný muž

Cesto

Ostatné podľa toho, na čo mám práve chuť
  54. 56
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Kto lajkol moje artičoky? Priznajte sa.
    Zatiaľ som stretla len jednu osobu, ktorá si ich objednáva.
  55. 57
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

@hellium ja ich mám tiež rád
  56. 58
    Lenuska175

tvári sa, že má -1 roky
    knižnica

Sugo, feta, šampiňóny, kyslé hríbiky, pečená paprika, sušené paradajky a olivy
  57. 59
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

nic, pizzu nezerem
  58. 60
    1ggy

21 ročný chalan
    Zvolen

múka, paradajky, oregano :D
  59. 61
    Salkoo

23 ročné dievča
    Always chasing the high

@grinder presne tak.na Slovensku je veľmi ťažké nájsť dobrú pizzeriu, keďže väčšina ľudí by nad takou pravou neapolskou ohrnula nosom :((