Fórum pridal Drobec186, 10. 7. 2012 13:32 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Seknutie alebo zacviknutý nerv

0
Drobec186

22 ročné dievča
Detva

Ahojte. Neviete niečo na seknutie pri lopatke alebo zacviknutý sval? Dosť to bolí v určitých pohyboch a polohách. čo by nato pomohlo ? Boli by dobré napr. teplé obklady na uvolnenie, alebo kúpeľ v slanej vode, či masáž?. Večer zájdem na pohotovosť no potr
Odozva

Názory k téme

1. 1
    15matka14

22 ročné dievča
    Miluje samotu

daj si voltaren rapid-aj ked neviem či nie je len na predpis, no aspoň klasický voltaren bude určite bez predpisu
  2. 2
    Crashhp

26 ročný muž
    na Gemeri

mňa tiež raz tak seklo ako opisuješ a bral som tabletky Dorsiflex, pomohlo to, v priebehu dňa sa to začalo uvoľnovať až to úplne prešlo
  3. 3
    Mortysh

15 ročné dievča

Mňa pred časom seklo v krku, nemohla som ním hýbať vôbec. K lekárovi som nešla, pomohli mi jemné masáže haďou masťou a teplé soľné obklady. Pokoj samozrejme. :)
  4. 4
    Drobec186

22 ročné dievča
    Detva

inak ako tabletkami by to nešlo.. tie asi nemám práve po ruke. Asi mi najskôr pomôže ten doktor :-/
  5. 5
    Tancika

20 ročné dievča
    Rimavská Sobota

aj mna tak boli, presne tam...a ten zacveknutý enrv to asi može byt..mne z toho trpnu aj ruky
  6. 6
    Vlcica1989

26 ročná žena
    Trnava

teplý obklad dobrý nie je lebo ak tam máš zápal tak to ešte zhoršíš... môže ti to niekto doma jemne pomasírovať s nejakým masážnym krémom alebo niečim ale hlavne jemne
  7. 7
    Drobec186

22 ročné dievča
    Detva

Dorsiflex pomohol je mi Oukéý ;) ..@crashhp :)
  8. 8
    Crashhp

26 ročný muž
    na Gemeri

@drobec186 tak to ma teší :)