Fórum pridal Aventine, 11. 6. 2019 19:15 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tí čo ste niekedy cvičili jogu, akú ásánu máte najradšej?

0
Aventine

12 ročné dievča
Halmstad

Chcela som dať aj možnosti nejakých najznámejších, ale ťažko nejaké vybrať :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Neviem, ja som skúšal cvičiť jógu s Adrianou (na youtube Yoga with Adriene :D) a najlepšie som sa cítil v polohe kobra. :D
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@1 Ale už necvičím a cvičil som to iba kvôli tomu, že ma bolieval chrbát a páčila sa mi Adriana. :D
  3. 3
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@kaiserchief1 to si kuknem Adrianu :D ja radšej podľa slovenských/českých videí cvičím, v angličtine všetko nerozumiem
  4. 4
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

moc sa do asán nevyznám, ale pozdrav slnku :D
  5. 5
    Evkasv

21 ročné dievča

najviac ťavu, pluh, luk a ešte jednu, ale voobec neviem ako sa vola, a ani podľa netu ju neviem najsť :/
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Wheel a stojku na hlave, taku tu jogovu :)
  7. 7
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

vrana je sranda :D

ja mám rada také tie na stabilitu, že máš pokrčenú jednu nohu v pravom uhle, v zákryte za chodidlom sa kolenom opieraš o zem a jednou rukou sa dotýkaš zadnej päty

alebo ešte palmu a stoličku na špičkách
  8. 8
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

Šavásanu :D
  9. 9
    Tomas55555

24 ročný chalan

Tej joge by som sa radšej vyhol, je úzko spojená s okultizmom!
  10. 10
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

Bojovník
  11. 11
    Sasi2680

26 ročná žena

@9 (: a všetci čo ju cvičia, pôjdu do pekla
  12. 12
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@tomas55555 poprosím vysvetliť ako je joga prepojená s okultizmom? nepostrehol som na nej nič okultistické. aspoň teda tú čo som cvičil ja? vieš ty vôbec o čom je joga? to potom aj bicyklovanie alebo plávanie je prepojené s okultizmom.
  13. 13
    Tomas55555

24 ročný chalan

@xxar3s

https://modlitba.sk/?p=2235

Je to trošku dlhšie ale vysvetľuje sa tam všetko.
  14. 14
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@tomas55555 OMG, ty trolluješ alebo čo? (retard) Tu to máš pekne vysvetlené https://reinkarnacia.sk/joga-je-podla-farara-nastroj-od-diabla/
  15. 15
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@xxar3s Veď to je zbytočné mu vysvetlovať (hehe) On je len ďalší fanatický kresťan a pre takých je všeko čo je mimo kresťanstva diabolské (hehe) Takých ako je on netreba brať vážne :-/
  16. 16
    Tomas55555

24 ročný chalan

@darksider96 V tom článku čo si poslal nič nevysvetluje, len tvrdia že to čo tvrdia ich odporcovia nie je pravda, ale dokázať to nedokázali. Však si prečítaj ten článok čo som sem dal, tam je o tom podrobne napísané. Joga je uzko spojená s hinduizmom a aj preto je to považované za okultizmus.