Fórum pridal Wistingher, 14. 11. 2017 22:57 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Začali by ste si s chalanom, čo má 20€ na účte?

0
Wistingher

20 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

3. Áno, ale po čase keď by som to zistila by som to skončila, alebo by to skončilo svojvoľne. (nepriamo kvôli jeho nedostatku penazí)
  2. 2
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Ako sa tak pozerám na zostatok na mojom účte, napadá ma otázka...
  3. 3
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

Z kade by som vedela koľko má na účte?
  4. 4
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

jedine ze by to bol (velmi! kratkodoby) docasny stav a mal pravidelny stabilny prijem

nechcela by som niekoho kto sa nevie sam o seba postarat.. a mat 20 eur na ucte povazujem za to, ze sa o seba sam postarat nevie
  5. 5
    Marcello1111

29 ročný muž

voľakedy existovala skutočná láska...
    dnes ako vidno, iba pre peniaze...
    smutné..
    :(
  6. 6
    Jurito

25 ročný muž

@hoperpohroma a čo ked ma doma odložené mega úspory len proste nedoveruje bankam? 8-)
  7. 7
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@jurito tak hadam ze "na ucte" je myslene aj tak, ze vlastnis majetok v nejakej forme

ale cloveka co nevlastni majetok to nenapadne formulovat inak ako explicitne "na ucte"
  8. 8
    Anonym356

22 ročný chalan

Láska je super, ale človek sa z nej nenaje... ja si to úplne uvedomujem a preto ani baby neoslovujem, pretože ešte nezarábam toľko aby som si mohol dovoliť uživiť svoju (potencionálnu) rodinu. Baby hľadajú u chalanov peniaze a zázemie, chalani zase pekný vzhľad u ženy... tak to buhužiaľ je. Keď chlap nemá peniaze, ale je pekný, tak sa to ešte dá, ženy ho budú chcieť aspoň na sex. Keď je škaredý ale bohatý, tak si tiež nájde ženu, síce zlatokopku, ale lepšie než nič. Ale keď je chlap bez peňazí, a nie je ani fyzicky atraktívny tak je to na hovno.

Žene stačí keď je pekná, keď sa nejakému mužovi zapáči a má postarané o život. Chlap, ktorý nezdedil žiadne majetky a nemal bohatých rodičov sa buď musí postarať sám o seba alebo zdochnúť, pretože je veľmi nízka pravdepodobnosť, že by stretol dobre zarábajúcu ženu, ktorá by ho finančne podporila.
  9. 9
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Co ma laska spolocne s peniazmi ? :D :P
  10. 10
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

@anonym356 s týmto nesúhlasím. Ok aj ženy aj muži sú rôzni. Ale môže byť chlap čo nie je bohatý a zároveň nevyzerá ako model a žena v ňom môže vidieť iné cnosti ako prachy a vzhľad. Okrem toho chlap nie je povinný zenu živiť a budovať statky môžu aj spolu. Radšej budem mať chlapa s ktorým spolu budeme postupne nadobúdať ako bohatého ktoremu budem robiť luxusnú kurvosluzku.
  11. 11
    Anonym356

22 ročný chalan

@dollish ok, aby som sa trochu poopravil: myslel som aj "bohatých" nie takých, ktorí vlastnia 10 domov a 50 aut... ale skôr som to myslel tak, že proste zarába dostatočne na to aby to bolo... .ehm... proste dostatočne na všetky tie veci ako je bývanie a tak. nebudeš predsa chodiť s chlapcom, čo pracuje za 300 € a býva na ubytovni s ukrajinskými spolu-kolegovcami, ktorí spolu pijú, fajčia, smrdia a bijú sa :) chápeš, tak som to myslel, neber to príliš konkrétne, len som sa snažil poukázať na ten princíp, systém ako to funguje.. vychádza to hlavne z evolučnej psychológie... tak to proste chodí medzi ľuďmi a aj medzi zvieratami
  12. 12
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

najlepsie ked aj chlap a aj zena maju peniaze, vtedy je iste ze su spolu z lasky :)
  13. 13
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

ale veď toto môže byť spôsobené toľkými faktormi, že až
    mohol mať veľa väčších výdavkov v poslednej dobe, možno časť z toho nečakaných a preto to teraz tak vychádza, nasledujúce mesiace to dosť možno bude lepšie
    nešťastný pomer príjem/nutné výdaje
    nezodpovedný trkvas

len tá posledná možnosťz toho je odrádzajúca, všetko ostatné je v pohode, veď to sa môže kedykoľvek zmeniť (a ja som finančne sebestačná, takže mi ide len o to, aby som nemusela živiť okrem seba i niekoho iného, zas až tak si nemôžem dovoliť rozhadzovať)
  14. 14
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

som vdacny za hento forum :D aspon sa ukazu povrchne mrdky :D
  15. 15
    Makova_strudla

hrá sa, že má 0 rokov

http://i.imgur.com/WZ0pjy4.jpg
  16. 16
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

pokial je to student, ktory studuje supertazku skolu a nedokaze a nestiha popri nej pracovat a nema rodicov co by ho financovali tak ano

pokial je to dospely chlap, ktory nema padny dovod mat 20eur na ucte a stoji za tych bud jeho neinteligencia alebo neschopnost normalne zarobit tak urcite ne

ja chlapa zivit nebudem dpc :D
  17. 17
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Iba keby nemachroval že má viac ako ja. (?)
  18. 18
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

podľa toho v akom veku :) ked ma chlapec 15-20 rokov, tak nema ani ten účet a dostava možno len nejaké vreckové...
    ale ked sa jedna užo nejakeho typka čo žije z ruky do huby, tak taky asi nema moc šancu si nájsť babu..
    z vlastnej skúsenosti ale môžem povedať, že ked som bol švorc a bez práce, tak som babu na vzťah ani nehľadal..
  19. 19
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča
    no a najradšej mám tých, čo to najviac potrebujú, ... tých, čo ma neznášajú a nenávidia (@Vymyslinick, 17.11.2017, 6:15 CEWT)

@dollish @10
    Si zabila, ségra, s tou kurvoslúžkou.
    Som sa zamilovala do teba ešče vác ako som bola ...
  20. 20
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

@4
  21. 21
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

@anosomtuprvykrat nezalubit sa do mňa?? To by ti muselo kvalitné jebať ségra (love) keď si už aj o mne napísala že som predsa úžasná!!!!!!!! Aj ja ťa ľúbim. Navždy (cmuk)
  22. 22
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča
    no a najradšej mám tých, čo to najviac potrebujú, ... tých, čo ma neznášajú a nenávidia (@Vymyslinick, 17.11.2017, 6:15 CEWT)

@dollish
    Úúúúúúúú !!!
    Sa bojím, že toto tu prerastie do niečoho hriešneho,
    zakázaného, špinavo temného a odsúdeniahodného!
    Incestné lezbické vzťahy na kresťanskom Slovensku, vím
    ti já, ségro, budeme pranýřované, ale zasa stoupne naše
    cena v jistých poměrne bohatých kruzích ... JDU DO TOHO !!!
  23. 23
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Heheee este stale mam trojciferne cislo na ucte pobite sa o mna :S (hehe)
  24. 24
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

nevadilo by mi to, pokiaľ by mal stabilnú prácu a stabilný príjem. ono niekedy keď si človek vyplatí všetky "povinnosti", tak mu na rozhadzovanie nezvýši až tak veľa. napr. mať posledných 20 eur deň pred výplatou nie je až taká hanba.

Marcello1111 skutočná láska existovala možno tak v knihách. v minulosti boli manželstvá dohadované, žena bez vena mala len veľmi mizivé šance na vydaj a to isté aj muž bez finančného zázemia. nevravím, že to považujem za správne a žiaduce, ale minulosť si netreba idealizovať. niekedy mám dojem, že v minulosti sa na peniaze a finančný status pozeralo ešte viac ako dnes. veď celý koncept manželstva bol založený na spájaní rodov a majetkov. manželstvo z romantickej lásky je výsadou dnešnej modernej doby.
  25. 25
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@wistingher daj si otazku, zacal by si si s babou, ktora by mala na ucte 20e? aj napriek tomu ze by sa ti velmi pacila? odpovedaj si na tuto otazku...
  26. 26
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@hoperpohroma ani keby sa ti velmi pacil?
  27. 27
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@anonym356 fuuuhhh...trošku krute, ale v podstate mas viac-menej pravdu...co si budeme klamat...tu vyssie slecna pisala, ze nechce chlapa ktory sa nevie o seba postarat...uz len toto potvrdzuje tvoje slova...takze šup šup chalani, robit si karieru (thumbs)
  28. 28
    Nerwous15

25 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@torpedo08 mam stvor, kua! Teda... pocita sa aj znamienko? (?)
  29. 29
    Awesomeness

hrá sa, že má 0 rokov
    Vancouver

záleží
    však každý môže mať zlé obdobie, ak neplánuje ostať na tomto bode, tak nevidím problém
  30. 30
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@nerwous15 jasne aj cisla za desatinnou ciarkou sa rataju (thumbs)
  31. 31
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

@dollish teba by som chcel :) ale už som zadaný a presne takto fungujeme :) spoločne :)
  32. 32
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

@torpedo08 ja mam 5 ciferne, a čo? :D a chyba mi 6k k 6 cifernému :D
  33. 33
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@tomias sak nic co by bolo
  34. 34
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

@tomias na základe čoho by si ma chcel? :D neviem či žartujes alebo si chcel vyjadriť sympatiu :) a je fajn keď máš niekoho s kým zdieľate spolocny názor na vzájomné fungovanie :)
  35. 35
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

@anosomtuprvykrat incest incest aké je to krásne ešte ma po nej ústa mastné (cmuk)
  36. 36
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Úplne v pohode. Môj chlap má na účte mínus 20 tisíc eur a žijem s ním
  37. 37
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@dollish Ty ma tu vydrážďuješ, akoby si bola z Drážďan,
    vždy sa mi páčil názov tohto mesta v Slovenčine, to znie
    ako najerotickejšie mesto sveta, ešte aj klit je tuším
    v slovenčine dráždec, či čo. Číčo !!!
    Hovorím ti pekne, nedráždi lezbu holou nohou!
  38. 38
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

@dollish sympatiu k @10 :)
  39. 39
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

@tomias :) tak som to myslela
  40. 40
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

@anosomtuprvykrat
    https://m.imgur.com/gallery/LNbxbA6
  41. 41
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@dollish
    https://i.imgur.com/LNbxbA6.gif
    Ty si strašná, hrozná. Píšem ti, že nedráždi, a ty
    presne naopak, ešte ma vydrážďuješ aj tým, že sa to tu
    nezobrazí hneď, musím otvárať novú kartu, minie mi to
    dáta, ja musím byť dlhšie na záchotkoch v ťesku a ľydľy,
    aby si sa, SISA, mohla dobiť.
    Sa naseriem a prídem ti oblízať tvoju nohu ja! Nie, že
    sama seba, to dokáže každá! Len teraz rozmýšľam, či
    si začneš nohy umývať ešte viac, alebo oddnes prestávaš.
    Nasadila si mi do hlavy celkom vážneho hrobáka!
  42. 42
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča

@dollish
    tento dráždil tigríka, a to nie holou, ale ponožkovou
    nohou a dopadol, ako si zaslúžil, s kočkami sa nezahráva!
    http://i.imgur.com/SFhP5iL.gif
    tuto zasa ku tvoje @35 mala jedna mastné ústa, tak
    si jej spolubývajúca, že škoda umývať alebo utierať,
    keď si môže dať nízkokalorickú večeru a už nepriberať,
    to by bolo niečo celkom aj pre teba!
    http://i.imgur.com/z3QO74a.gif
  43. 43
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@anosomtuprvykrat prestaň mi do môjho fóra písať tie svoje sračkové spamy a drbať sem uchylné gify. Ďakujem.
  44. 44
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@obsession všetko.
  45. 45
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@dollish za pár dní by si to zistila určite. Alebo týždňov.
  46. 46
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@rogin ja áno, určite. Neviem si predstaviť kvôli tomu niekoho odmietnuť. Ale očakával by som, že si zarobí niečo.
  47. 47
    Elmsi

10 ročné dievča

??? Divne odpovede.. Ja mávam bezne týždeň pred výplatou aj mínus 10€ zato to znamená že sa neviem o seba postarať?
  48. 48
    Erixa

20 ročné dievča
    Žilina

Ja áno, pretože som si s takým začala :D ale obaja sme boli študenti, na brigáde a ja som nemala viac ako on :D a aj tak teraz zaraba skoro 2x viac než ja -_- takže #somzlatokopka
  49. 49
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

@wistingher vravím ti nevadilo by mi to. Mala som priateľa ktorý mal menej ako ja a v pohode. Skôr to vadilo jemu ako mne. Rozišli sme sa z iných dôvodov.
    Beriem, že to či má chlap peniaze alebo nie sa ukáže až po čase. Ale keď máš niekoho rád a vyhovujete si a nerobí vyslovene kraviny že prehra prachy v herni, kradne, kupuje hovadiny atď tak v tomto problém nevidím. Nemám problém prispievať rovným dielom a ak mám z čoho potiahnuť dočasne ak sa môžem spoľahnúť naňho že on by ma tiež v prípade núdze potiahol (to už skôr platí na dlhodobejši vzťah). A ospravedlňujem sa ti za debilné komentáre :D v tvojom fóre zneuctenom
  50. 50
    Tralalibang

28 ročná žena

Úplne v pohode. Keď som toho môjho spoznala, išiel si akurát požičať 20€ od kamaráta :D
  51. 51
    Xy12345

24 ročný chalan

Nikdy by som si nezacal so ziadnou zenou keby mam pod 500€, znie to nahovno, ale je to tak.
  52. 52
    Vreskot000

30 ročný muž

@wistingher a začala by si si s chlapcom čo ma sto litrov na účte? odpovedz paralelne na pôvodnu otázku a odhalí sa, kto to myslí uprimne a kto nie. kto chce na sebe pracovať a kto nie.
  53. 53
    Vreskot000

30 ročný muž

ps. 20 eur sa na účet nevkladá, to sa radšej drží v penaženke.
  54. 54
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@vreskot000 Ja nie som žena ty retard. Najprv čítaj potom píš.

Ale začal by som si s hocikým bez ohladu na jeho financie. Zial pokial by to boli dlhy alebo neschopnost si zarobit, tak v tom pripade ani vztah nema perspektivu. Lebo na Slovensku sa ludia davaju dokopy, pretoze sami nevedia zit zivot. A tym myslim financne si zaobstarat byvanie a vsetko okolo toho. Z dvoch prijmov to potiahnes lepsie.
  55. 55
    Fatmatt

26 ročný muž
    Praha/Senica

Nezačal by som si s chalanom, ani kebyže tam má 40€
  56. 56
    Jozotraktorista

24 ročný chalan

vsak chalan ma viac ako ludia s hypotekou na krku
  57. 57
    Vreskot000

30 ročný muž

@wistingher jaj prepač mi :) nevšimol som si :)
  58. 59
    Vreskot000

30 ročný muž

ale inač tvoja anketa je dosť scestná a odveci. vieš ked na jednej strane nemáš sa reálne o koho starať( ja sa starám o moju starú mamu, non stop už v podstate, a robím to s láskou, potom zistíš aké sú naozajstné priority. ale ako je to myslenie mladých ľudí, čo nemajú čo robiť len vymýšľajú a sú pohodlní! to je to! pohodlnosť! poviem ti jeden vtip. žena sa pýta muža. Máš bmw? on povedal. nie, nemám. máš byt? nie nemam, máš v penaženke teraz sto eur, on povedal nie nemam.... tak potom načo ma chceš ked nemáš nič, čo som s ata pýtala. sklamaný odišiel. nie. on nemal bmw, ale mal bently, porshe, maserati. nemá byt, ale vlastní niekoľko nehnuteľností. nemá sto eur v penaženke, ale má 5 000 eur v 500 eurových bankovkách. sklamaný odišiel, už sa s no nekontaktoval, a jej to došlo.... potom si uvedomila aká bola sprostá. tu máš odpoved
  59. 60
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@vreskot000 čiže tvoj štýl je klamať, keďže povedať pravdu, je odpudzujúce? :D Tvoj komentár mi nedáva žiadny zmysel.
  60. 61
    Vreskot000

30 ročný muž

moj štýl je klamať? novinka. no dobre. praveže tvoj koment mi nedáva zmysel ale nevadi. pytaš sa uplnu absurditu.... totálnu. to fakt ako reálne mysliš, či si strieľaš len?
  61. 62
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Ja sa pýtam na absurditu? Ja sa pýtam otázku, nepýtam sa na názor na otázku. Zatiaľ si pridal 5 komentárov z tohto nicku, ale v ani jednom si neodpovedal na zadanú otázku. Ja tu nie som povinný ti osvetlovať jednoduché veci, ktoré zjavne všetci pochopili pre tvoju nechápavosť. Buď konečne odpovedz na otázku, ak to dokážeš, alebo si bež za kamošom Dankom klábosiť do národnej rady. Jemu by si už mal rozumieť.
  62. 63
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Akože keby som takeho nechcela, tak to bude asi tým, ze sa mi nepáči. ved co mam z peňazí niekoho druhého? Stále budú len jeho.
  63. 64
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

jak zistim kolko ma na ucte estepred zacatim cohokolvek?
    no ale k veci
    keby to bol clovek podobny mne, tzn. student, ktory nema velky budget alebo proste mina na vylety a alkohol, tak by som v tom nevidela nejaky problem. I ked, keby nestudoval daco moc narocne tak uz by to vo mne vzbudzovalo otazky, lebo som si na seba uz od strednej privyrabala a keby vidim cloveka s lahkou skolou rok-dva od jej ukoncenia ze nebrigaduje, tak by som bola trochu alarmed
    keby to je pracujuci clovek tak zrejme nie
    pre mna je vztah aj o tom ist na spolocny vylet, navstevovat sa (ked teraz s mojim zijeme v inych mestach)
    obcas ist von na kavu, na nejaku kulturnu akciu, a to by zjavne tu mozne nebolo. a hlavne, ak si pracujuci clovek nedokaze udrzat nejaku rezervu na ucte, ukazuje totiez nedobre veci

inac extremne nerozumiem komentom o tom, ze tu sa fajn ukazu zlatokopecke a ine zenske sklony. wtf sak tu nejde o to, ze mi on ma nieco platit, nemam to rada, na to mam svoje peniaze, ale o to, ze zjavne nedokaze sa postarat ani sam o seba, lol.
  64. 65
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

?
    Aj keby bol 20v debete. Nemusi to byt hned o tom, ze clovek je neschopný...