Dumbledore
8-ročný chalan, utajený
najnedávnejšie lognutie
29. 8.augusta 2023 16:44
3964 dní na BIRDZi
regnutý od 5. mája 2014
Omylom som klikol na toho Youtubera Goga a teda dosť trápne video, ďalšie som nepozeral. To tento človek má tie videnia? Nechápem, veď ako obyčajne.
11 komentov
1
bebubi
6. 1.januára 2017 00:07

Daj si šišku
2
vidis, to mas tak, ked sa pohybujes v kruhoch mysliacich ludi. uplne si prestanes uvedomovat, ze vacsina ostatnych ludi voli kotlebu, pozera gogota... poznam to ak by si mal niekedy akutnu potrebu strhnut si z oci ruzove okuliare, odporucam comment sekciu na mojevideo.sk . to si hned uvedomis, v akej spolocnosti v skutocnosti zijeme a ze sa chces cim skor prestahovat na sibir.
4
tomu ver, ze nie. na birdzi ludia myslienky (aj ked zle) aspon dokazu formulovat do viet, ktore maju hlavu a patu
5
@notme mojevideo je náhodou super... je tam presne také rozloženie ľudí ako v reálnej spoločnosti a vždy sa tam nájde nejaký odborník, ktorý pod video o zlatých prsteňoch napíše všetky detaily a odpovie ľudom na otázky pretože je zlatník.
7
@barskyy neviem, ja tam zas az tak casto nechodim. no kamosi ma zasobovali prevazne linkami videi so vsemoznou hlbsou tematikou (politika, etika, filozofia...), lebo radi citali moje flejmy. a tam sa flejmovalo velmi dobre, lebo pod takymito videami to bol v komentoch vzdy jeden debil za druhym. az raz, pod jednym kotlebovskym videom, som to vzdal a prestal som tam nadobro chodit, lebo by ma ranila mrtvica. netusim, ako je to pod videami s inou tematikou a ci sa pod tymito videami vyskytuje nejako relevantna vzorka celej komunity, alebo tam chodia zasadne len unikatni jedinci, no kazdopadne to vo mne vobec nezanechalo pozitivny dojem.
8
@notme hej, to máš pravdu... pri niektorých videách sú naozaj komentáre, ktoré zdvíhajú tlak. Ale stále som tam denne

Napíš svoj komentár
- 1 Mytickaentita: mám vážny záujem o sebapoškodzovanie sa vždy keď sa ocitnem v nejakom nákupnom centre
- 2 Tomas5555555: Čudujem sa, že neexistuje žiadna samobslužná kaviaren..... koment
- 3 Chumaj: baby , ktora ma chcete? som pekny, vyrecny, mam politicky prehlad a...
- 4 Protiuder22: Pozerám z nostalgie Věřte nevěřte.
- 5 Yoss: www.youtube.com/watch?v=-0N...
- 6 Barb: 3/4
- 7 Teal: Na Youtube na mňa vyskočila reklama s Kamenického deepfejkom ponúkajúca ďalší cryptoscam a ja...
- 1 Mytickaentita: mám vážny záujem o sebapoškodzovanie sa vždy keď sa ocitnem v nejakom nákupnom centre
- 2 Raketak: Stale si tu medzi vami pridem nesmierne inteligentny a rozhladeny ...nechcem sa chvalit vyskou...
- 3 Bot: Keď spím tri hodiny, som šťastný, motivovaný, zhovorčivý, dokážem sa...
- 4 Tomas5555555: Čudujem sa, že neexistuje žiadna samobslužná kaviaren..... koment
- 5 11monika11: Strašne dlho mi trvá než si niekoho obľúbim a potom stačí jedna veta, ...
- 6 Chumaj: baby , ktora ma chcete? som pekny, vyrecny, mam politicky prehlad a...
- 7 Oxidbromu: Dnes si pripomínam tri dni odvtedy, čo som mala celkom príjemný víkend. ...
- 8 Majky538: Neviem, kde sa skryval celu zimu ten fajciar vedla nas, uz som...
- 9 Protiuder22: Pozerám z nostalgie Věřte nevěřte.
- 10 Protiuder22: www.youtube.com/watch?v=Nj8...
- 1 Samsebou30: Čo to má dnešná mladá generácia za štýl obliekania? Veď to čo majú na...
- 2 Mytickaentita: mám chuť na červené víno
- 3 Azizi: @Lytaryta Naozaj neverím, že skutočne veríš tomu, že tomas555 má nejakú dcérku,...
- 4 Samsebou30: Asi zo všetkého najviac neznášam opravy mobilov… Všetko je tam také mini prťavé, ...
- 5 Mytickaentita: mám vážny záujem o sebapoškodzovanie sa vždy keď sa ocitnem v nejakom nákupnom centre
- 6 Samsebou30: Viete čo, ja sa idem prejsť a kúpiť niečo tuná ženám k MDŽ,...
- 7 Mytickaentita: vyliaty vosk na stole je problém môjho zajtrajšieho ja
- 8 Raketak: Tak si to zhrnme : obeti komunizmu cca do 100 milionov / obeti kapitalizmu...
- 9 Lejla32: Mam pocit, ze kazda baba co nema vyslovene modelkovsky nos tak uz ide...
- 10 Teal: Zdá sa, že Annoying pomaranč má v rukách stále menej kariet. Ja...