Pijemzelenycaj
17-ročné dievča, single, narcis, jedi
najnedávnejšie lognutie
17. 5.mája 2024 20:49
4725 dní na BIRDZi
regnutá od 14. mája 2012
-kotlebovci-prirovnali-ockovanie-k-mengeleho-experimentom-ziadaju-zmenu-zakona.
hahahhahahahahhahahhahhahahahhahahhahahhahajjajajajajhajahhaha
lol
hahahhahahahahhahahhahhahahahhahahhahahhahajjajajajajhajahhaha
lol
14 komentov
1
antifunebracka
7. 2.febuára 2017 16:54

Počkať, keď ho prirovnali k Mengeleho experimentom, tak ho vlastne schvaľujú, nie?
4
tu sa neda inac nez suhlasit (teda nie naozaj, ale pssssst). ved nech sa neockuju. pokojne nech aj k doktorom prestanu chodit, ja budem len rad. mali by sme im byt vdacni za to, ze sa chcu sami od seba dobrovolne exterminovat.
9
@bebekex vygumovane hlupe hlavy,ktore sa tomu rozumeju asi ako j a do kvantovej fyziky ...proste ah.
10
najhoršie je, ze este ja to mam aj vo svojom okoli,lebo segra je uplne anti čo sa tyka očkovania a snazi sa presvedcit moju druhu (tehotnu) segru...cize cele zle. bude vojna + sesternica,co studuje na zdravotnickej jej tiez nevie dohovorit, kdežto ona má podložené argumenty-ale proste.. koho zaujima logika a medicinske dokazy, ze jo..
a ptm pride takyto clanok a ja si idem radsej oci vypichnut vidlickou.
a ptm pride takyto clanok a ja si idem radsej oci vypichnut vidlickou.
11
nuz, nemozme mat vsetko, vsakze. zbavit sa debilov ma svoju cenu. skor ci neskor pride den, kedy ich bude tak vela a budu tak silni, ze sa ich vinou stane nieco velmi zle. zbavit sa ich teraz zrusenim povinneho ockovania je z dlhodobeho hladiska jedna z najlepsich moznosti...
ach, ved ja rozmyslam ako iluminat
ach, ved ja rozmyslam ako iluminat
12
@notme ty iluminat teda .
proste si neuvedomuju ako su sami tomu Mengelemu podobni skor oni ako vakcinacia. ale ockovanie vacsiny pomaha nesireniu virusov v populacii (lebo su protilatky co moze v najlepsom pripade viest az ku eradikacii niektorych ochoreni napr ako to bolo ked vypukli v minulosti prave kiahne) cim menej je ludi zaockovanych,tym viac sa virusy siria a tym padom mpzu byt nebezpecne aj pre zaockovanych (mutuju,su rezistentnejsie etc.).
@bebekex feel you. budes to mat tazke . ja neviem,co by som robila ak by spm mala takeho blizkeho cloveka v okoli. asi by som ho dacim uderila..proste tolko dokazov...odbornici tvrdia ze vakcinacia ano..kotlebovci ze nie..eh
proste si neuvedomuju ako su sami tomu Mengelemu podobni skor oni ako vakcinacia. ale ockovanie vacsiny pomaha nesireniu virusov v populacii (lebo su protilatky co moze v najlepsom pripade viest az ku eradikacii niektorych ochoreni napr ako to bolo ked vypukli v minulosti prave kiahne) cim menej je ludi zaockovanych,tym viac sa virusy siria a tym padom mpzu byt nebezpecne aj pre zaockovanych (mutuju,su rezistentnejsie etc.).
@bebekex feel you. budes to mat tazke . ja neviem,co by som robila ak by spm mala takeho blizkeho cloveka v okoli. asi by som ho dacim uderila..proste tolko dokazov...odbornici tvrdia ze vakcinacia ano..kotlebovci ze nie..eh
13
@bebekex To mi pripomína spolužiačku z gympla, čo študuje farmáciu. Na FB zdieľala video od nejaké nemeckého "experta", čo tvrdí, že rakovina sa dá úplne jednoducho liečiť, ale farmafirmy tomu bránia, lebo blablabla... starý známy bulšit.
14
S nimi je už teraz ťažko, zašlo to priďaleko. Smutným paradoxom je, že oni v podstate vznikli vďaka tomu, proti čomu bojujú. Všetka tá sloboda prejavu, liberálnosť a usmievavé ideológie dali možnosť prejaviť svoje postoje každému, teda aj debilom ako sú oni. Liberálna spoločnosť môže fungovať len za predpokladu, že v nej neexistujú kokoti ultratazkeho kalibru. Hold, oni existuju. A žiadny liberál proti ním nemôže bojovať bez toho, aby pri tom zaprel vlastne hodnoty a vyzeral ako pokrytec. Preto vravím, že politicky korektne riešenie neexistuje. Treba voči ním nastaviť prísny režim a nepozerať na to, koľko slnieckovych hodnôt sa pri tom poruší. To ale opäť nieje bezbolestne riešenie, lebo porušovanie ľudských práv sa môže ľahko vymknúť kontrole, keď sa s ním raz začne. Opakujem, zašlo to priďaleko a vyriešiť to bude náročné a nepríjemne.

Napíš svoj komentár
- 1 Limitles: afirmacia : zacinam sa pacit goth /alt cajkam daj si to do...
- 2 Lytaryta: samsebou30 včera 21:11 "..ale ja nedokážem pochopiť, čo mi to...
- 3 Azizi: Dnes zomrel pápež František.
- 4 Tulipanoo: takto zle v hlave mi uz dlho nebolo, dokonca nepomohlo ani vyplavat alebo...
- 5 Tomas5555555: Chatgpt uznal, že na SVK by stačil 1 obchod s oblečením o rozlohe...
- 6 Raketak: Na minimalnu mzdu slovenska sa dotahuje uz aj Rumunsko ... ...
- 7 Y4nn4: Konečne! Objednala som si ten stroj na výrobu cestovín!
- 8 Jimson: youtu.be/IwOPi8uyI2M...
- 1 Tulipanoo: asi ma bude boliet srdco za chvilu, stay tuned
- 2 Nats: zaujimalo by ma, ze co je podla hikemates a inych co pisu tieto...
- 3 Limitles: afirmacia : zacinam sa pacit goth /alt cajkam daj si to do...
- 4 Lytaryta: samsebou30 včera 21:11 "..ale ja nedokážem pochopiť, čo mi to...
- 5 Azizi: Dnes zomrel pápež František.
- 6 Tulipanoo: takto zle v hlave mi uz dlho nebolo, dokonca nepomohlo ani vyplavat alebo...
- 7 Abstraktdepres: Aj keby ma nejaky dobrý známy obdaroval Ečkom, nebolo by mi dnes lepšie....
- 8 Tomas5555555: Chatgpt uznal, že na SVK by stačil 1 obchod s oblečením o rozlohe...
- 9 Uchylakvyjebany: Kto mi ho vycmula?
- 10 Jimson: youtu.be/2yfwePfD-iU...
- 1 Mytickaentita: už ako decku mi vadilo, že môj brat a bratranci dostávali sladkosti na...
- 2 Tulipanoo: som tento mesiac chudobna, takze si objednavam praci prasok a jar z internetu,...
- 3 Lejla32: Seci na saunovom rituály mali normalne plachtu, iba jeden nechutný starý dedo nie...
- 4 Tomas5555555: Vadí vám že sa 50 ročný Brano alias Lytaryta hrá na 20 ročnú babu,...
- 5 3kratadost: Dnes prisiel ten cas, kedy som po rokoch opat okusil svoje vynikajuce lasagne!...
- 6 Teal: Aby ste vedeli, ja nie som totálne jebnutý. ChatGPT mi napísal, ...
- 7 Abstraktdepres: Hovorím to sice už cez 10 rokov ale fakt keď mám chuť na film,...
- 8 Nats: "Na Kramároch mi bolo dobre preto, lebo som si myslel, že už...
- 9 Tulipanoo: asi ma bude boliet srdco za chvilu, stay tuned
- 10 Thunderstorm: Bola som po sto rokoch na majálese, bohovské to bolo, aj keď...