Orfea2
19. 5.mája 2008 18:51
Ďalšie jej blogy »
...bola raz jedna paprčka...na paprčke chatrčka...a v chatrčke....stará neukojená striga:P...
Ľuľko bol červený ako reďkovka po výkope, s modrými očami skoro vypadnutými z jamiek. Úplne ako zapečený.
Stará striga k nemu rezko priskočila, dva prsty mu pichla do nosa a ďalšie tri do riti. Suverénne vyhlásila, že telesná teplota tohto sopliaka je zvýšená o 2,37°, čo je nedobrým znamením toho, že je nakazený ebolou typu G26. Okamžite ho treba preliečiť, ale zvládne to len ona sama u nej doma. Bobuľovci zaváhali. Predsalen...striga je striga...čo ak ho schniape náhodou?? Po dlhej hlbokej vneme usúdili, že inú možnosť asi nemajú, teda nech si ho zoberie tahleta lokša. A ako záruku návratu ich jednorodeného Ľuľka si nechajú jej kacúra. Potom, čo ho ledva zdriapali z jej cecka dole, nenadšene sledovali ako stará ohava vyskočila na metlu a prudko vyštartovala smerom bohvieakým.
MadĽenka hneď, ako prišla domov naložila dreva pod kotol a pome aj s malým Ľuľkom doňho. Prihodila tam aj výťažok z močipudky lužnej, že to decku prečistí kanále. Malému sa skutočne začali roztvárať všetky otvory. Ajajaaaj! V takom teplučkom kúpeli si zaiste pripadal ako v džakuze. Ako chlapča otvorilo oči, zbadalo ježibabin lačný pohľad....aale už bolo neskoro. Stará čúza si pomyslela čo tam po nejakom kocúrovi zavšivavenom... a Ľuľkovi drbla metlou po hlave. Potom ho pomaly na miernom ohni pri teplote 250°C opiekla do chrumkava. Následne podávala s povymáčanou močipudkou a doslova všetko sežrala na jedno posedenie.
Po márnom vyčkávaní na svoje decko sa Bobuľkovci vysrali na to, kacúra si prisvojili namiesto Ľuľka a s láskou ho potom odvšivovali každý boží deň. Všetci boli spokojní, akurát na záhrade za babinou chatrčou z hustého hovna spýtavo čumeli do blba dve krásne modré očičkaa....... mňam!
THE END
Napínavý príbeh
11 komentov k blogu
1
anulienka
19. 5.mája 2008 18:57

jemine
9
:
jakozeee..slabo katiiiii dnes fakt nemozem z toho asi ma jebne pod stol musim si chrumku dat do huby aby som sa tak neujebavala
jakozeee..slabo katiiiii dnes fakt nemozem z toho asi ma jebne pod stol musim si chrumku dat do huby aby som sa tak neujebavala

Napíš svoj komentár
- 1 Luboos: Hav Hav
- 2 Moonwalker: Smiem dušu pohladiť?
- 3 Moonwalker: Ďakujem
- 4 Moonwalker: Pláž
- 5 Moonwalker: Potichu!
- 6 Moonwalker: Možno
- 1 Y4nn4: Moje výhrady voči BRICS
- 2 Pravnik: Nemorálnosť bohatstva - 10 výrokov slávnych
- 3 Luboos: Hav Hav
- 4 Moonwalker: Smiem dušu pohladiť?
- 5 Moonwalker: Ďakujem
- 6 Moonwalker: Pláž
- 7 Moonwalker: Potichu!
- 8 Moonwalker: Možno
- 1 Hovado: Mám šťastie
- 2 Willbebetter: - - - pretoze si to nedovolim - - -
- 3 Y4nn4: Ako Rytmus naučil celú generáciu mužov slovo "Zlatokopka"
- 4 Bender1010: Príbehy z Paddocku Rok 1999 časť 4.
- 5 Puuzdro: Chtíče
- 6 Mahmut: Obžaloba ľudstva za jeho zvrátené tvorenie a vládnutie
- 7 Mahmut: Stručne a jasne! Blíži sa k nám Hviezda Syna Človeka!
- 8 Y4nn4: Moje výhrady voči BRICS
- 9 Mahmut: O strachu z budúcnosti a o jeho prekonaní
- 10 Pravnik: Nemorálnosť bohatstva - 10 výrokov slávnych