Denne sa dostávam do situácii, keď robím to, čo na iných nemám rád. V poslednej dobe som začal nenávidieť príhody typu:
Otec: „To sa už minula šunka ?“ a pritom sa pozerá do chladničky, kde šunka nie je.
Spolužiak: „Vážne som dostal 4-ku ???“ a pritom sa pozerá na zdrap písomky.
Spolužiačka: „Ja neverím, že prší!“ a pritom sa pozerá cez okno, kde leje ako z krhly.
A mnohé iné príklady, ako aj mne sa to stáva, neviem či vtedy chcem upútať na seba pozornosť, alebo to robím len tak od veci, ale dávam si už na to pozor. Dokáže ma to vytočiť a brutálne nahnevať, takýto ľudia ma vytáčajú do neprítomnosti.
Možno teraz Vás vytočil tento blog, bo ste čakali niečo lepšie, ale tak stáva sa!
jeden kamarát mi raz povedal jednu veľmi múdru vec, že viac ako polovica vecí, čo povieme, je len konštatovanie skutočnosti, o ktorej ten druhý vie. Cize vacsina toho, co hovorime je nepotrebne. vyroky typu "snezi" alebo "vazne mame rozbite okno?" pri pohlade na crepy.
vieš, ale aj ked ťa to vytača, tieto konštatovania o veciach kore su yrejmé, su vsak nutne v komunikacii, ked si budes davať poyor a budes v ťom usepešný tak nebudeš mať čo hovoriť...
Rozhodne zaujímavý postreh... Osobne si myslím, že to občas ľudia potrebujú na potvrdenie správnosti fungovania zmyslov, na zmierenie sa i s drobnými nepríjemnosťami. Navyše vyrieknutím nejakej i očividnej skutočnosti sa mnoho vecí vyjasní, získa nové farby, možno i riešenie sa zdá viac na dohľad, vyvrátia sa či potvrdia domnienky. ...Celkom dobrý dôkaz toho, že i celkom obyčajný človek nikdy nie je celkom zmierený s tzv. "realitou".
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.
Treba sa s tym len zmierit