Ak ste ešte neboli na psychiatrii a ste stále relatívne zdraví, nie je nič na tom ak si vytvoríte svojho vlastného imaginárneho priateľa .Takýto priateľ bude len váš. Môžete ho volať napríklad Fedor alebo Augustín a on vás bude aj napriek tomu mať rád a zavše si s vami rád pokecá. Nebudú mu vadiť ani vaše slizké reči ani zle vytrhané obočie. Všetko má však aj svoje nevýhody. Napríklad s ním nie je príliš vhodné chodiť do spoločnosti. Jeden náš miestny alkoholik to spravil a veľmi dobre to nedopadlo. Dokonca sa so svojim priateľom aj pobil. Najskôr si ho nahnevane premeriaval a niečo si mrmlal. Potom svojho vymysleného priateľa nakopal do jeho vymysleného rozkroku. Kvôli takýmto situáciám si preto treba vymyslieť priateľa, ktorý vám bude vo všetkom k dispozícii. Aj vám povysáva, aj navarí, aj vám prinesie tekvicové jadierka a pivečko z krčmičky. Problém je len v tom, že tieto činnosti budú tiež len imaginárne zrealizované. Niektorí ľudia sa dokonca na svojho priateľa snažia zvaliť svoje chyby. Všimnite si ich. Používajú vety ako “To som nebol ja kto pokazil tú kopírku .,, “Kto mi zas vyfajčil všetky cigarety.,, a na koniec “To kto ti povedal, že sa máme stretnúť o ôsmej ?“ Mať imaginárneho priateľa je veľmi trendy aj medzi kriminálnikmi. “Šak já sem tam neból. To autorádio ukradól ten oný ze Krtýša .,, “Já bych ho nikdy nezabeua, to museu být volado iný. Šak sem sedela vedla neho, kukali sme telku a zrazu mal nožík ve krku. Sem sa obzrela a bylo to tam.,, Týmto chudátkam však nikto väčšinou neverí. Veď kto za to môže, že váš transparentný priateľ neznáša vášho muža, ženu alebo má slabosť na autorádiá ?
Poučenie : Nikdy svojho priateľa nevyťahujte na verejnosť. Každý ho má ale nikto nechce zo seba robiť debila.
Nabudúce si povieme o tom ako správne kefovať..... koberec.
ja som mala tiež imagy priatela..volala sa Ambróza..a moja najlepšia kamoška mala tiež, volal sa Žigmund..a v šetci sme si spolu pekne nažívali na základke..až kým sme sa nerozišli do rôznych kútov slovenska
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.