Nikdy nehovor nikdy. Každý to pozná. Veľa ľudí to používa i keď sa to už stalo akýmsi klišé, no (žiaľ, alebo našťastie?) je to často pravda. Hlavne vo vzťahoch. Koľko krát ste si už povedali s tým alebo s tým definitívne končím, prípadne, tomu debilovi/ krave už v živote nič nepožičiam, nebudem veriť a podobne. Ale nie vždy to dodržíme. Aspoň mne sa to stáva často a neraz na to i doplatím. Ak si myslíte, že viete odhadnúť povahu ľudí tak sa nehorázne mýlite. To, že si rozumiete so spolužiakom/spolužiačkou je super, ale čo ak by ste s tým človekom mali tráviť viac času (napr. bývať na internáte, na byte)? Bude sa chovať rovnako ako vo veľkom kolektíve? Vo väčšine prípadov môžete zabudnúť. Ak na takého človeka natrafíte, získali ste ozajstného priateľa....vlastne nie...predsa len existuje oveľa spoľahlivejší "test priateľstva": Problémy. Nie tie malé, typu prečo tráviš v kúpeľni o dve minúty viac než ja a pod. to buď pretrpíte, alebo po menšej hádke vyriešite. Čo ak zistíte, že človek, ktorého poznáte niekoľko rokov, veríte mu takmer, nebodaj úplne, vo všetkom je v skutočnosti sebecký egoista preberajúci názory svojich rodičov/súrodencov a bohviekoho iného. Až vtedy si začínate klásť základnú filozofickú otázku PREČO? resp. Ako som mohla tohto človeka považovať za priateľa? Veď ste spolu prežili množstvo dobrého. Vždy ste boli k nemu úprimný, čestný, snažili sa pomôcť, no keď ju potrebujete pomoc vy, zrazu zisťujete zaujímavé, no zároveň pomerne smutné informácie. Všetko zlé je však na niečo dobré. Na chvíľu to človeka zákonite položí. V konečnom dôsledku je to však dobrá životná skúsenosť.
Keď si na druhej strane uvedomíte, že ste zahodili drahocenné hodiny s niekym, kto vás po niekoľkých rokoch priateľstva doslova "odrbal", vtedy vám príde prinajmenšom zle. Ak však existujú priatelia, čo vás naozaj podržia, vtedy si začnete uvedomovať ich hodnotu. Práve tí istí ľudia, čo ma varovali, že dotyčná falošnica mi dozaista začne liezť na city...nečakali až takýto extrémny zvrat, ale narozdiel odo mňa komplikácie čakali. Ja, žiaľ, nie. Ešte ma táto zrada bude možno dlho bolieť, ale aspoň viem, že na to aby ste niekoho spoznali nepotrebujete čas, ale problémy.
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.