huby bazalku, smotanový základ v jednoduchosti je krása
a Hawai mám rada, s karamelizovaným ananásom a veg salámom.
a olivová pizza s vegan mozzarellou, rajčinami a bazalkou je život
Určite veľmi veľa syra, ananás, huby, olivy, špenát. A nech je najtenšia, aká môže byť. Veľmi veľa paradajkového základu a poliala by som si to nejakou štipľavou omáčkou.
Paradajkový základ, okraje natreté cesnakom, vegan cheddar(ale len trochu, nemám rada veľa syru), vegan šunka, čierne olivy, brokolica a šampiňóny, ale len čerstvé, nie zavárané
u nás v školskej jedálni robili takú, že v strede bolo vajce na spôsob hemendex...ináč mám rád aj syrové okraje...potom asi tá klasika ako syr, šunka, šampiňony a kukurica
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.
30 komentov
a Hawai mám rada, s karamelizovaným ananásom a veg salámom.
a olivová pizza s vegan mozzarellou, rajčinami a bazalkou je život
bez cerstvych paradajok
Alebo paradajkový pretlak, nduja, gorgonzola a pistacie
@azizi @1
Pretlačený cesnak musí byť, a veľa na pizze...
Paradajkový pretlak, syr, salam, cibula, feferony
Ja som minimalista. Myslím že by stačili 4 druhy syru Inak si viem predstaviť niečo s olivami a šunkou, vrátane syru. Hlavne na tenkom ceste.